Nagi mężczyzna okradziony przez zwierzę. Pogoń za dzikiem została uwieczniona na zdjęciach

0
pogoń za dzikiem

Widok nudystów dla wielu Polaków nadal jest zaskakujący i krępujący. Jednak w Niemczech tradycja naturyzmu jest na tyle silna, że nagość nie budzi zbyt wielkich emocji. Natomiast pogoń za dzikiem w stroju Adama stała się niemałą sensacją.

BBC poinformowało o nietypowej sytuacji, która miała miejsce nad jeziorem Teufelssee w Berlinie. Jest to miejsce dość często odwiedzane przez nudystów. Ludzie rozbierają się, opalają lub pływają w jeziorze i nie budzi to kontrowersji. Tuż obok mogą przebywać osoby w pełni ubrane i nikt nikomu nie przeszkadza. Odpoczywający turyści nie mieli pojęcia jednak, że to błogie popołudnie skończy się takim zwrotem akcji. Pogoń za dzikiem wywołała ogromne zainteresowanie roześmianych turystów, którzy ochoczo robili zdjęcia.

Niewiarygodna pogoń za dzikiem

Piękna pogoda zachęciła wiele osób do wypoczywania nad jeziorem Teufelssee w Niemczech. Jeden z nudystów zdecydował, że ochłodzi się w wodzie, jednocześnie zostawiając swoje rzeczy przy brzegu. Okazało się, że to był ogromny błąd. Po chwili do jego własności podszedł dzik i dwa warchlaki. Rodzinka zwierząt chętnie poczęstowała się jedzeniem, które mężczyzna miał ze sobą. Po chwili jednak dzik chwycił jedną z toreb i zaczął uciekać. W tym momencie nudysta zorientował się co się dzieje i ruszył w pogoń za dzikiem.

Wiele osób było w szoku, że dzik zdecydował się podejść w momencie kiedy wokół było wiele ludzi. Tym bardziej, że sam był w towarzystwie dwóch warchlaków. Widocznie jednak nie obawiał się o życie swojej rodziny i zdecydował się na zuchwałą kradzież torby w której mężczyzna miał… laptopa. Pogoń za dzikiem została uchwycona na zdjęciu aktorki Adele Landauer.

DZISIAJ GRZEJE:
TVN szuka chętnych do kontrowersyjnego programu. Internauci są wstrząśnięci: „Nie róbcie z kobiet desperatek”

Rozbawiona kobieta podzieliła się zdjęciami z nudystą, który zgodził się na udostępnienie ich w mediach społecznościowych. Od kilku dni fotografie robią furorę wśród niemieckich obywateli. Dopiero teraz wiadomość dotarła do Polaków, którzy również radośnie komentują pogoń za dzikiem.

Die Natur schlägt zurück! Wildschweinjagd am Teufelssee!In der gelben Tüte ist der Laptop des Mannes, deshalb gab er…

Opublikowany przez Adele Landauer Środa, 5 sierpnia 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here