„Taniec z gwiazdami”. Uczestnik dementuje plotki na temat swojej rezygnacji. Prawda jest zupełnie inna

W ostatnim czasie powstało wiele plotek związanych z programem „Taniec z gwiazdami”. Marcin Bosak nie wytrzymał krytycznych i obłudnych słów padających w jego kierunku i zdecydował się wyjaśnić całą sytuację.

Na początku marca rozpoczęła się jedenasta edycja programu „Taniec z gwiazdami”. Jednak pandemia wymusiła na organizatorach wstrzymanie prac. W trosce o zdrowie pracowników i uczestników zdecydowano o zawieszeniu nagrywania odcinków. Dziś już wiemy, że powrót programu nastąpi jesienią 2020 roku. Jednak nowe okoliczności spowodowały, że program ulegnie wielkim zmianom.

Dlaczego Marcin Bosak rezygnuje z udziału w programie „Taniec z gwiazdami”?

Na początku lipca pojawiły się informacje dotyczące tego, że jeden z uczestników odchodzi z programu. Decyzja nie została wtedy jeszcze oficjalnie potwierdzona przez co pojawiło się wiele plotek i niedomówień. Wiele osób sugerowało, że stacja nie chciała kontynuować współpracy z Bosakiem. Chcąc ukrócić plotki aktor zdecydował się oficjalnie poinformować fanów, dlaczego nie zobaczymy go już w programie „Taniec z gwiazdami”.

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z planu do programu na którym Marcin Bosak pozuje ze swoją partnerką taneczną Wiktorią Omyłą. Tuż pod nim znalazł się długi wpis wyjaśniający dość skomplikowaną sytuację związaną z rezygnacją z udziału w programie. Okazuje się, że przez zmianę terminu nagrywania ze względu na pandemię nagrywanie „Taniec z gwiazdami” kolidowałoby mu z innymi, już zdeklarowanymi współpracami. Jak informuje aktor, ma już inne zobowiązania zawodowe i podpisane umowy, które uniemożliwiają mu udział w programie.

DZISIAJ GRZEJE:  TVN szuka chętnych do kontrowersyjnego programu. Internauci są wstrząśnięci: „Nie róbcie z kobiet desperatek”

Marcin Bosak podkreśla, że nie była to dla niego łatwa decyzja. Jednak na przełomie lutego i marca nikt nie spodziewał się, że sytuacja zajdzie aż tak daleko i konieczne będzie podjęcie radykalnych rozwiązań. Taki obrót spraw z pewnością wpłynie na program „Taniec z gwiazdami” oraz samych uczestników. Wiktoria Omyła ze względu na decyzję swojego partnera również musiała zrezygnować z udziału w programie.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here