Blanka Lipińska i sekret jej włosów! Ile trzeba wydać?

0

Autorka bestsellerowych powieści dla dorosłych promienieje za sprawą swojej wyjątkowej fryzury. Wiele fanek zastanawiało się ile może kosztować upodobnienie się do swojej idolki. My już wiemy w czym tkwi sekret włosów Blanki Lipińskiej!

Jak możemy zauważyć autorka powieści „365 dni” bardzo aktywnie uczestniczy w swoich social media. Dodaje zdjęcia i wpisy dzięki którym możemy poznać Blankę trochę bliżej. Kobiety nie tylko zazdroszczą jej delikatnej urody, ale ostatnio bardzo zachwyciła je fryzura idolki. Tajemnica włosów Blanki Lipińskiej była dotąd nieznana, jednak my już wiemy, że chcąc zrobić sobie taką fryzurę nie trzeba nawet iść do fryzjera!

Blanka Lipińska i sekret jej fryzury

Tajemnica tkwi w specjalnej masce do włosów, którą można nabyć za niecałe 120 zł. Jest to „Pink Pop Colour Refresh Maria Nila”. Jednak jak radzi prowadząca program „Tylko Jeden”, wcale to nie jest takie łatwe jak się wydaje:

„Dostałam setki pytań o kolor. To jest odżywka, którą nakładam żeby mieć różowe włosy. Chce Was tylko uprzedzić, że nie jest to proste, a pomyłka bywa „bolesna” wizualnie. Wiem… myliłam się.”

Blanka Lipińska

Zamiast tego Blanka Lipińska proponuje nieco droższą alternatywę, jednakże jej zdaniem jest ona o wiele łatwiejsza w nakładaniu. Nazywa się ona „My Refresh Rose Gold Conditioner”. Cena takiej odżywki w sklepach to niecałe 150 zł.

„Ta odżywka ma identyczny kolor i jest łatwiejsza w nakładaniu. Przy tej nie da się pomylić i są jeszcze inne kolory.”

Blanka Lipińska

Obie te odżywki kosztują ponad 100 zł, jednak jeżeli postanowimy wypróbować je samodzielnie w domu zaoszczędzimy na fryzjerze. Włosy Blanki Lipińskiej wyglądają bajecznie, a przy odrobinie trudu i nasza fryzura będzie wyjątkowa! Blanka oczywiście nie nakładała odżywki na włosy samodzielnie, a z pomocą doświadczonej fryzjerki Agnieszki Koper. Jednak pamiętajmy, że jest to zmywalna odżywka, a nie farba. Utrzymuje się od 4 do 10 myć, dlatego nawet jeżeli kolor jaki uzyskamy nie będzie satysfakcjonujący nie musimy się martwić!

DZISIAJ GRZEJE:
Te znaki zodiaku są skazane na porażkę. Sprawdź co czeka Cię w przyszłości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here