„Ekstradycja” dostępna jako audiobook. Kup i wspomóż walkę z COVID-19

0

Najnowsza książka Remigiusza Mroza pt. „Ekstradycja” jest już dostępna do słuchania. Serwis Audioteka udostępnił już audiobooka powieści bestselerowego polskiego pisarza. 

To jednak nie koniec informacji. Audioteka, serwis z audiobookami, przeznaczy dochód ze sprzedaży „Ekstradycji” Remigiusza Mroza na wsparcie polskiej służby zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19.

W tej trudnej sytuacji Audioteka pomaga tak jak potrafi – cały nasz dochód ze sprzedaży audiobooka „Ekstradycja” przeznaczymy na wsparcie polskiej służby zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 i doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt.

Kupując audiobooka możesz zwyczajnie pomóc, bo dobre zakończenia historii nie piszą się same.

Szczegóły akcji znajdziesz TUTAJ.

Minęło kilka miesięcy, od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania, służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już w to, że Chyłka kiedykolwiek znajdzie sposób, by nawiązać z nim kontakt.

Oryński tymczasem przyjmuję sprawę człowieka, który wybudził się po półtorarocznej śpiączce w klinice. Ukrainiec, Witalij Demczenko, jest oskarżony o to, że wtargnął do jednej z restauracji na Powiślu i zastrzelił trzy osoby.

Motywu nigdy nie ustalono, nie udało się też odnaleźć narzędzia zbrodni ani świadków. W dodatku Witalij nie pamięta niczego, co wydarzyło się przed tym, zanim znalazł się w stanie wegetatywnym.

Pamięta jedno: że ma dla Oryńskiego wiadomość od Chyłki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here