Biedronka wprowadziła tajemniczą promocję. Klienci są zdezorientowani, nie spodziewali się takiej ceny

0
2016
Biedronka

Klienci nie mogą uwierzyć, że tak korzystna promocja w sieci Biedronka nie została nagłośniona. W końcu rzadko kiedy można nabyć ten uwielbiany produkt za niecałą złotówkę. Wielu jego prawdziwą cenę poznało dopiero przy kasie.

Promocje w sieci Biedronka najczęściej są dość głośno zapowiadane. Wyprzedaże i przeceny to idealny czas na wzbogacenie swojego mieszkania o dodatkowe produkty przemysłowe, jak również zakupy spożywcze. Jednak o dzisiejszej promocji do tej pory wiedziało niewiele osób. Sieć nie nagłośniła obniżki cen, a informacja wyciekła od samych klientów, którzy przy kasie zapłacili dokładnie 0,99 złotych.

Biedronka sprzedaje ulubiony produkt za grosze

Dziś zaczęły do nas spływać informacje o niewiarygodnej promocji Biedronki. Sieć nie reklamowała promocji na ten smakołyk, a wielu chciałoby go zdobyć w tej cenie. Obiektem zainteresowania klientów stała się czekolada Kinder 50g. To małe opakowanie rozpływającej się w ustach czekolady dla wielu z nas jest najsmaczniejszym słodkością ze wszystkich. Uwielbiają ją nie tylko dzieci, ale również dorośli. Być może Biedronka zdecydowała się nie nagłaśniać promocji z obawy przed zbyt dużym zainteresowaniem produktem.

Informacja pojawiła się w sieci dzięki klientom, którzy zdecydowali kupić się czekoladki. W ich przypadku obok produktu nie widniała żadna informacja dotycząca ceny słodkości, a o jej wartości dowiedzieli się dopiero przy kasie. Jednak część osób zauważyła, że w ich sklepach Biedronka cena czekoladek została oznaczona. Jednak właśnie w tych towaru już zabrakło lub były ostatnie opakowania.

DZISIAJ GRZEJE:  Bardzo zła sytuacja popularnych marketów? Kolejne sklepy znikają z polskich miast, pracowników czekają zwolnienia grupowe

Wszystkim fanom czekoladowych słodkości od Kinder polecamy, aby jak najszybciej udać się do sklepu. Normalnie opakowanie tych czekoladek waha się w okolicach 2,50 – 3 złote, dziś natomiast możemy je nabyć za 99 groszy! Nie pojawiła się też żadna oficjalna informacja od sieci Biedronka dotycząca końca promocji.

Biedronka

źródło: Foodnews Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here