Biedronka z niezwykłą ofertą dla Pań. Za 9,99 zł kupimy popularne produkty

0
Promocje, jakie Biedronka przygotuje na kosmetyki

Portugalski dyskont nie zwalnia tempa. Tym razem Biedronka przygotuje promocje skierowane typowo dla Pań. Ich początek zaplanowano na najbliższy czwartek, 30 lipca. Trzeba przyznać, że cena 9,99 zł za bardzo popularne produkty wydaje się być mocno atrakcyjna.

Biedronka z promocjami na lakiery do paznokci

Jeronimo Martins puszcza oczko dla wszystkich Pań, które lubią dbać o swój wygląd. Stąd też w najbliższy czwartek rozpocznie się duża akcja promocyjna na lakiery do paznokci O.NAIL – New York Style Nails.

Jak widać na załączonym poniżej plakacie, Biedronka wyłoży na półki swoich sklepów różne warianty kolorystyczne. Udało nam się też uzyskać informację, że cena jednego lakieru wyniesie zaledwie 9,99 zł. 

Panie już wyczekują tej promocji, o czym możemy przekonać się na grupach poświęconym promocjom w mediach społecznościowych. „Są świetne, tak samo bazy kolorowe ale innej firmy, polecam biedronkowe” – napisała jedna z Internautek.

DZISIAJ GRZEJE:
Doda, Manowska, Mucha, Krzan i inne gwiazdy. Zobacz jak wyglądały kiedyś

Klientki przyjrzały się też nieco bardziej produktom, które w czwartek Biedronka wprowadzi do sprzedaży. Okazuje się, że są to lakiery hybrydowe, a więc konieczne po ich nałożeniu będzie użycie lampy. 

Promocje w Biedronce na lakiery

W opiniach, które znaleźliśmy w sieci, można śmiało wysunąć tezę, że w czwartek lakiery staną się produktem „must have” i większość najpopularniejszych kolorów może szybko zniknąć z półek. Pozostaje mieć nadzieję, że Jeronimo Martins ma większy zapas lakierów w swoich magazynach.

Czy Waszym zdaniem to dobry pomysł, że Biedronka wprowadza do swojej oferty produkty kosmetyczne? Co o tym myślicie? Dajcie nam znać w komentarzach, jakie macie wrażenia z zakupów tego typu produktów w dużych dyskontach.

DZISIAJ GRZEJE:
Izabella Krzan dodała fotkę sprzed dwóch lat. Zakryła naprawdę niewiele

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here