Meghan Markle jest skończona? Media twierdzą, że została przyłapana na wielkim kłamstwie

0
Meghan Markle jest skończona?

Meghan Markle i Książę Harry to bez wątpienia najbardziej kontrowersyjne postacie brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć prasa na Wyspach Brytyjskich regularnie się o nich rozpisuje, to do tej pory wydawało się, że niektóre skandale traktuje nieco łagodniej. Teraz jednak bez żadnej taryfy ulgowej Express dotarł do informacji, z których wynika, że Meghan i Harry okłamali cały świat. Czy doniesienia się potwierdzą?

Meghan Markle i Harry okłamali wszystkich?

O całej sprawie rozpisał się dzisiaj portal OTOPRESS.pl, który jako źródło wskazuje brytyjski Express. Jeżeli doniesienia brytyjskiej prasy się potwierdzą, to nie będzie wątpliwości, że Meghan Markle i Książę Harry okłamali cały świat. Kto jednak wie, czy nie jest to kolejna sensacja, za którymi media na Wyspach Brytyjskich gonią w szaleńczym pędzie.

Chodzi o prawdziwą datę urodzin ich syna, Archiego. Na konferencji prasowej w maju 2019 roku Książę Harry i Meghan Markle pokazali swojego syna, który miał urodzić się kilka dni wcześniej. Cała sprawa, zdaniem brytyjskiej prasy jest jednak mocno zagadkowa.

Spekulacje zaczęły rosnąć już tuż po konferencji prasowej, o czym w książce „Meghan i Harry. Prawdziwa historia” napisała Lady Colin Campbell. Jej zdaniem, Książę Harry przez nieuwagę podczas konferencji przyznał, że Archie bardzo zmienił się w ciągu dwóch tygodni. Powiedział to wtedy, kiedy Archie miał mieć rzekomo kilka dni. 

To jednak nie koniec doniesień. Express w najnowszej publikacji powołuje się także na inne tabloidy na Wyspach Brytyjskich. Dotarły one do anonimowego informatora, który twierdzi, że w rozmowie z Meghan Markle, żona Harry’ego przyznała, że Archie urodził się między końcem kwietnia, a początkiem maja.

Elżbieta II, William i Kate zdradzili sekret Meghan i Harry’ego?

Express, cytowany przez OTOPRESS.pl przekazuje jeszcze jeden, szokujący zdaniem dziennikarzy fakt. Pod koniec kwietnia pod posiadłością Sussexów krążył helikopter, a także miała miejsce niespodziewana wizyta Elżbiety II, Williama i Kate. Zgodnie z tradycją, monarcha jest pierwszą osobą, która dowiaduje się o narodzinach nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej.

DZISIAJ GRZEJE:
Gessler zmieszana z błotem. Wszystko przez jedno zdjęcie

Jak widać, Express przytoczył naprawdę wiele zbiegów okoliczności. Pytanie, na ile to rzeczywiście zbiegi okoliczności, a na ile poszlaki, świadczące o kłamstwie Meghan Markle i Księcia Harry’ego? Jedno jest pewne, na Wyspach Brytyjskich rośnie napięcie. Wszyscy chcą albo zaprzeczenia doniesieniom tabloidów albo przyznania się do kłamstwa przez Meghan i Harry’ego.

źródło: Express, OTOPRESS.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here