Zła wiadomość dla klientów InPost. Usługi będą niedostępne przez dłuższy czas

0
InPost

Na oficjalnej stronie firmy InPost pojawiła się informacja o konieczności przeprowadzenia prac serwisowych. Dołączono również listę usług, które nie będą dostępne w tym czasie. Jak zapowiada firma prace będą trwały przez całą dobę.

Firma InPost jest wiodącym operatorem logistycznym, który dostarcza przesyłki po całej Polsce. Ze względu na stosunkowo niskie ceny oraz szybkość usług jest jedną z najczęściej wybieranych firm. Możliwość odbioru paczek w paczkomatach tym bardziej zachęciła klientów do korzystania z usług właśnie tego przedsiębiorstwa. Firma dość rzadko przeprowadza prace serwisowe, jednak czasem jest to konieczne dla prawidłowego funkcjonowania systemu. Właśnie dlatego już od jutra mogą wystąpić spore utrudnienia w korzystaniu z niektórych usług.

InPost przeprasza  za utrudnienia. Brak możliwości korzystania z usług przez dobę

Zgodnie z informacją na oficjalnej stronie firmy utrudnienia będą występowały przez 24 godziny. Musimy być przygotowani, że od 1 sierpnia od godziny 20:30 do 2 sierpnia do godziny 20:30 nie będziemy mogli skorzystać z niektórych usług. Firma zdecydowała, że prace serwisowe będą przeprowadzane w weekend, tak aby zminimalizować ryzyko zaburzenia funkcjonowania przedsiębiorstwa.

W trakcie przerwy technicznej InPost nie będziemy mogli skorzystać ze wsparcia Działu Call Center oraz Działu Reklamacji. Nie będzie również możliwości składania reklamacji za pomocą formularza reklamacyjnego na oficjalnej stronie firmy. Problemy pojawią się także jeśli będziemy chcieli nawiązać połączenie z konsultantem przez chatbota MATa. Warto również zaznaczyć, że osoby chcące odebrać paczkę pobraniową w Paczkomacie nie będą mogły zapłacić za nią kartą płatniczą, BLIK-iem ani Pay-By-Link.

DZISIAJ GRZEJE:
Poważne niebezpieczeństwo dla dzieci. Niemiecka policja ostrzega przed zagrożeniem, które już dotarło do Polski

Lista jest dość obszerna, jednak InPost zapewnia, że prace serwisowe są konieczne do utrzymania prawidłowego funkcjonowania firmy. Na szczęście wszelkie prace będą realizowane w weekend, więc większość z nas nie powinna odczuć aż tak bardzo braku możliwości korzystania z powyższych usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here