Uczestnik „Gogglebox” wyjawił prawdę o swoim programowym partnerze. Fani nie mogą w to uwierzyć

0
1301
Gogglebox

Uczestnicy „Gogglebox” to najczęściej rodziny lub pary, które łączy wyjątkowa więź. To właśnie dzięki ich specyficznym relacjom i komentarzom program stał się tak popularny. Tym bardziej nikt się nie spodziewał, że prawda może być tak okrutna.

Program „Gogglebox” cieszy się zainteresowaniem od pierwszej edycji. Okazuje się, że znalazło się wielu widzów, którzy uwielbiają przyglądać się innym ludziom komentującym znane programy i seriale. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się para uczestników, którzy razem występują od 3 serii. Większość osób oglądając ich na ekranie była pewna, że tworzą szczęśliwą parę. Jednak jest zupełnie inaczej.

Najpopularniejsza para „Gogglebox” już nie jest razem

Mimo, że program ogląda miliony ludzi z całej Polski, to prawda jest taka, że każdy z nas ma ulubionego uczestnika. Ogromną sympatią darzeni są między innymi Mariusz Kozak i Jacek Szawioła. Homoseksualiści swoimi dowcipami i sposobem bycia spowodowali, że wiele osób ogląda program głównie dla nich. Nikt nie spodziewał się, że pomiędzy nimi są jakiekolwiek problemy oraz że ich związek może przechodzić kryzys.

Oglądając „Gogglebox” mogliśmy zupełnie nie odczuć tego co dzieje się pomiędzy uczestnikami. Jednak fani, którzy szczegółowo śledzą życie obu mężczyzn mogli już wcześniej zauważyć, że w pewnym momencie w sieci przestały się pojawiać ich wspólne zdjęcia. Okazuje się jednak, że wiele osób do teraz nie miało pojęcia iż para rozstała się już kilka lat temu. W związku z tym Mariusz Kozak postanowił raz na zawsze powiedzieć fanom jaka jest prawda.

DZISIAJ GRZEJE:  Kobieta odebrała na poczcie zaadresowaną do niej przesyłkę. Gdy paczka została otwarta od razu zadzwoniła na policję

Mężczyzna przyznał, że on i Jacek są partnerami w programie „Gogglebox”, ale pozostają w przyjacielskich relacjach. Ich związek zakończył się już kilka lat temu, a teraz u boku Mariusza jest inny partner. Ze zdjęć oraz relacji w mediach społecznościowych możemy wywnioskować, że obecnie Mariusz jest bardzo szczęśliwy u boku Sebastiana. Ukochany wspiera go i spędza z nim bardzo dużo czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here