To zdjęcie Oliwii Bieniuk przejdzie do historii. Wygląda, jak Anna Przybylska

0
4432
Oliwia Bieniuk, jak Anna Przybylska

Wygląda na to, że Oliwia Bieniuk chce podążyć w ślady zmarłej mamy, Anny Przybylskiej. Ma ku temu wszelkie argumenty. Nastolatka, co zauważają fani, przed obiektywem czuje się, jak ryba w wodzie, a do tego piękne rysy twarzy i figura otwierają jej drogę do wielkiej kariery. Czy tak rzeczywiście się stanie? Pożyjemy, zobaczymy. Teraz jednak Oliwia wrzuciła na Instagram zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Fani wręcz sugerują, że zobaczyli na nim… Annę Przybylską. Wszystko przez to, że Oliwia wygląda na nim dokładnie tak, jak jej mama!

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska

Nastolatka Oliwia Bieniuk coraz odważniej poczyna sobie w show-biznesie. W ostatnim czasie Internet obiegły zdjęcia, na którym odważnie eksponowała swoją figurę, czy nogi. Teraz wrzuciła zdjęcie twarzy, a fani nie mają złudzeń, ona, jak i Anna Przybylska wyglądają jak dwie krople wody!

Z dnia na dzień wydaje się, że Oliwia Bieniuk podąży rzeczywiście śladami swojej mamy. Dokąd ją to zaprowadzi? Wielu spekuluje, że nawet na same szczyty modelingu. Pomóc ma jej w tym nie tylko nieskazitelna uroda, czy sylwetka, ale także dobre nazwisko i właśnie pamięć o jej mamie, która jest przez wszystkich wspominana w ciepłych słowach, a przede wszystkim z uznaniem.

Zobaczcie poniżej zdjęcie, która na Instagramie zamieściła Oliwia. Czy Waszym zdaniem wygląda identycznie, jak Anna Przybylska w czasach, kiedy podbijała rozkładówki?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

pink! – @venetjen

Post udostępniony przez (@oliwia.bieniuk)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here