Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Niezwykły widok

0
2171
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zalicza się do najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Gwiazda nie stroni też od szeroko pojętego show-biznesu. Chylińska jest jurorką w Mam Talent. Stąd też budzi wielkie zainteresowanie i jest śledzona w mediach społecznościowych przez rzesze fanów. To, co właśnie pojawiło się na jej profilu można z pewnością nazwać czymś niezwykłym. Chylińska zamieściła zdjęcie z dzieciństwa, na którym tonie w objęciach mamy.

Tak wyglądała Agnieszka Chylińska w dzieciństwie

Chylińska to była liderka zespołu O.N.A, a obecnie z powodzeniem realizuje solową karierę. Agnieszka Chylińska znana jest z takich przebojów, jak „Wybaczam Ci”, „Niebo”, „Królowa Łez”, czy „Kiedy powiem sobie dość”. Jej kawałki znajdują się nadal na szczycie różnych list przebojów, a sama Chylińska nieustannie od kilkudziesięciu lat wzbudza ogromne zainteresowanie.

Tym razem piosenkarka sprawiła miłą niespodziankę swoim fanom. Na jej profilu na Instagramie ukazało się wspomnienie z przeszłości. Fotka, na której mała Agnieszka Chylińska tonie w objęciach swojej mamy. Fani zauważyli jedną, szczególną rzecz. Obecnie Chylińska jest łudząco podobna do swojej mamy z przeszłości. Ta sama twarz, ten sam uśmiech i oczy – piszą obserwatorzy Chylińskiej na Instagramie. Zresztą, zobaczcie sami.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kiedyś to były wakacje na wypasie 💪🏻🍖 #agnieszkachylińska #wakacje #wypas #🍖

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

 

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów, po których nawet tak twarda osoba, jak Agnieszka Chylińska może się wzruszyć. „Cała mama”, „Łudzące podobieństwo”, „Piękne obydwie”, „Uśmiech się nic nie zmienił” – to tylko jedne, z naprawdę wielu opublikowanych przez fanów komentarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here