To nie żart! Biedronka rozdaje produkty za darmo. Lepiej się pośpiesz, promocja potrwa tylko kilka dni

0
Biedronka

Każdy z nas lubi robić zakupy, kiedy nie musi wydać dużej ilości pieniędzy. Biedronka tym razem nie tylko wprowadziła promocję, która pozwala kupić wybrane produkty znacznie taniej, ale nawet niektóre z nich otrzymasz gratis.

Każdy z nas uwielbia odwiedzać sklepy Biedronka, ponieważ często możemy nabyć tam produkty po wyjątkowo niskich cenach. Tym razem sieć zdecydowała się wprowadzić promocję na artykuły, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem szczególnie latem. Jednak tym razem oprócz niskich cen możemy liczyć również na dodatkowe produkty całkowicie za darmo! Wystarczy spełnić jeden wymóg by cieszyć się 4 darmowymi artykułami. Jednak jest jeden haczyk – promocja trwa tylko kilka dni.

Ogromne opakowania lodów o 70% taniej

Wysoka temperatura sprawia, że szukamy sposobu na ochłodę. Najczęstszym produktem, który klienci wykupują latem są bezapelacyjnie lody. Właśnie dlatego dla każdego klienta sieć Biedronka przygotowała niezwykłą promocję na zimny smakołyk.

Wielkim zainteresowaniem z pewnością będzie cieszyć się promocja na lody Marletto. Bowiem przy zakupie dwóch opakowań na drugie z nich otrzymamy 70% rabatu. Promocja sieci Biedronka dotyczy pudełek o pojemności 900 ml oraz 1000 ml. Smaki możemy mieszać dowolnie dzięki czemu będziemy mogli wybrać, te które uwielbiamy najbardziej.

DZISIAJ GRZEJE:
Dramatyczna sytuacja w McDonalds. Klienci nie spodziewali się zagrożenia

Produkty za darmo? Biedronka prezentuje nową promocję

Nie tylko lody Marletto cieszą się sławą. Wielu z nas woli kupić lody w rożkach czy na patyczkach po to by móc od razu je skonsumować bez konieczności przekładania na miseczki. Właśnie dlatego sieć zdecydowała się wprowadzić promocję, dzięki której zyskasz 4 lody całkowicie za darmo. Wystarczy, że do swojego koszyka włożyć 8 wybranych lodów Twister oraz Algida na patyczku lub w rożku. Przy kasie zostanie naliczony Ci rabat i 4 z nich otrzymasz gratis. Taka promocja w sieci Biedronka to nie lada gratka dla każdego wielbiciela zimnych smakołyków.

Obie promocje rozpoczęły się już w poniedziałek i potrwają do soboty 8 sierpnia. W tych dniach obowiązuje również promocja na wszystkie śmietany 2+1, więc jeśli jesteś fanem lodów z bitą śmietaną to pamiętaj aby zabrać je ze sobą do kasy. Warto wspomnieć, że przy zakupie lodów nie musisz być posiadaczem karty „Moja Biedronka”, jednak jeśli chcesz dokupić do tego śmietany w promocyjnej cenie będziesz musiał ją okazać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here