Biedronka zorganizowała niepowtarzalną promocję dla rodziców. Tylko dziś sieć zwraca całą kwotę

0
471
Biedronka

Biedronka umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy w bardzo prosty sposób. Jednak trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje tylko dziś i jest skierowana głównie do rodziców. Wystarczy, że spełnisz jeden warunek.

Sieć Biedronka nie pierwszy raz zaskakuje klientów swoimi promocjami. Warto na bieżąco przyglądać się działaniom siedzi, która na każdym kroku oferuje popularne produkty w niskich cenach. Tym razem promocja jest skierowana do rodziców, którzy dziś zdecydują się zrobić zakupy w sieci. Każda osoba może otrzymać zwrot zapłaconej za produkt kwoty w postaci vouchera na następne zakupy.

Biedronka rozdaje pieluchy za darmo?

Zasady promocji są dość proste. Aby zakwalifikować się do otrzymania vouchera w kwocie takiej samej jak produkt musisz oprócz pieluch lub pantsów dla dzieci kupić dodatkowe artykuły. Wystarczy kupić za minimum 10 złotych owoce i warzywa. Płacąc za pieluchy oraz owoce lub warzywa otrzymamy bon o równowartości zapłaconej za produkt dla dzieci. Dzięki temu w rzeczywistości otrzymujemy go za darmo.

Warto jednak zaznaczyć, że Biedronka oferuje zwrot pieniędzy w postaci bonu tylko do wybranych pieluch i pantsów. Niestety udziału w promocji nie biorą popularne marki takie jak „Pampers”. Sieć zapewnia otrzymanie vouchera za zakup owoców oraz pieluch marki DADA. Są to jedne z najpopularniejszych pieluch, które kupują rodzice swoim pociechom. W związku z tym naprawdę warto właśnie dziś odwiedzić sieć.

DZISIAJ GRZEJE:  W sieci Biedronka zrobisz zakupy w niedzielę wolną od handlu - jest jednak jeden warunek

Pamiętaj jednak, że promocja obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym tj. 30 lipca 2020 roku. Lepiej się pośpieszyć, ponieważ z pewnością wielu rodziców będzie chciało skorzystać z promocji i może się okazać, że zabraknie pieluch lub pantsów akurat w rozmiarze naszego dziecka. Ponadto, warto wspomnieć, że wczoraj pojawiła się informacja dotycząca tajemniczej promocji na słodycze w sieci Biedronka, której sieć nie ogłosiła. Do tej pory nie wiadomo do kiedy ona obowiązuje, dlatego będąc sklepie warto sprawdzić. Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here