Masz konto w PKO Bank Polski? Twoje oszczędności dużo na tym stracą

0
1211
PKO Bank Polski

Każdemu z pewnością przydałyby się dodatkowe pieniądze. Jednak nie wszyscy mogą liczyć na nagły przypływ gotówki. PKO Bank Polski przedstawił nową promocję dzięki której jednorazowo nowi klienci mogą zyskać duże pieniądze na zakupy.

Banki prześcigają się w promocjach chcąc zachęcić klientów do założenia oraz utrzymania konta w swoim banku. Niejednokrotnie pojawiały się już zachęty w postaci kart upominkowych czy darmowych biletów do kina. Jednak to właśnie dziś bank PKO ogłosił, że rozda swoim klientom specjalny kod, który umożliwi im zakupy przez internet. Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem banku z pewnością zainteresuje Cię nowa oferta.

PKO Bank Polski rozdaje 200 złotych każdemu nowemu klientowi

Jak zapewnia bank każdy klient, który w okresie od 1.01.2019r. do 2.08.2020r nie posiadał konta w banku i założył je po wymaganej dacie może otrzymać kod na zakupy. Wystarczy, że otworzy Konto za Zero lub Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim i wyrazi zgodę marketingową. Następnie należy spełnić klika punktów w związku z płatnościami i będzie mógł cieszyć się z dodatkowych pieniędzy.

PKO Bank Polski informuje, że aby otrzymać kod na zakupy należy wykonać 3 płatności bezgotówkowe kartą płatniczą (w tym płatność zbliżeniowa) oraz 3 płatności BLIK. Jeżeli spełnisz wszystkie warunki banku otrzymasz nagrodę w postaci kodu o wartości 200 złotych. Bon można wykorzystać jako zapłatę za zakupy w serwisie Allegro.pl.

DZISIAJ GRZEJE:  To nie żart! Biedronka rozdaje produkty za darmo. Lepiej się pośpiesz, promocja potrwa tylko kilka dni

Musimy jednak pamiętać, że do dnia otrzymania nagrody konieczne jest posiadanie aktywnego dostępu do serwisu iPKO oraz aplikacji IKO i posiadać aktualną zgodę marketingową. Promocja wprowadzona przez PKO Bank Polski trwa do 18.09.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here