To już koniec? Dominika Tajner znowu jest sama?

0
759
Dominika Tajner rozstanie

Dominika Tajner przeżyła wiele trudnych chwil. Dwa rozwody, choroba syna Maksymiliana, czy też zarzuty rzekomego wyłudzenia pieniędzy. Niejedna osoba nie wytrzymałaby tego wszystkiego. Jednak ona okazała się na tyle silna, że potrafiła wrócić do normalnego życia, a nawet zacząć sobie je układać na nowo. Niestety, znowu pojawiły się niepokojące informacje dotyczące jej życia prywatnego.

Dominika Tajner powiedziała „dość”?

Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto kojarzył kim jest była żona Michała Wiśniewskiego. W przestrzeni medialnej funkcjonował jedynie jej ojciec Apoloniusz, były trener skoczków narciarskich, a obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Wszystko zmieniło się, kiedy na jaw wyszło, iż Dominika Tajner jest w związku z autorem hitu „A wszystko to bo Ciebie kocham”. Para poznała się w 2009 roku, a 3 lata później wzięła ślub.

Ukochana Wiśniewskiego szybko stała się częścią świata polskich celebrytów. Zaczęła pojawiać się na okładkach magazynów, czy też w programach telewizyjnych. Zatańczyła, w emitowanym na Polsacie „Dancing with the stars”. Poza tym, Dominika Tajner rywalizowała również z innymi celebrytami w reality show TVN „Agent – Gwiazdy”. To wszystko sprawiło, iż stała się rozpoznawalna, a jej życiem zaczęły się interesować tysiące Polaków.

Zobacz też: Kolejne sensacyjne informacje o Meghan Markle ujrzały światło dzienne

Niestety, jak to w życiu bywa przyszły trudne chwile. W 2019 roku. Wówczas to Dominika Tajner rozstała się z Michałem Wiśniewskim. Wydawało się, że rozstanie nie przebiegnie w spokojnej atmosferze. Na szczęście zainteresowani dogadali się i rozwód nastąpił za porozumieniem stron. Kobieta bardzo przeżywała całą sytuację. Media donosiły, że była zaskoczona pozwem, jaki otrzymała od męża. Na szczęście, celebrytka doszła do siebie. Wydaje się nawet, że z perspektywy czasu, rozstanie z Michałem Wiśniewskim ocenia jako pozytywne wydarzenie w swoim życiu.

Parę miesięcy temu, Dominika Tajner poznała nowego mężczyznę. Kiedy kobieta zmieniła swój status na Facebooku z  „wolna” na „w związku”, fani byli szczęśliwi. Media donosiły, iż ukochanym byłej żony lidera „Ich Troje” jest warszawski biznesmen. Wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku.

Jednakże zdaniem gazety „Fakt” para nie jest już razem. Informator gazety twierdzi, iż to Dominika Tajner zakończyła ten związek. Powodem miała być zazdrość mężczyzny. Celebrytka miała dość zaborczego partnera, który urządził jej awanturę po jednym ze spotkań z przyjaciółmi.

Źródło: „Fakt”, plejada.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here