Meghan Markle i książę Harry wpadli na szokujący pomysł

0
697
Meghan Markle i książę Harry

Kiedy Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z reprezentowania królowej Elżbiety II, wydawało się, że już nic gorszego z ich strony nie może spotkać Windsorów. Dlatego też brytyjska rodzina królewska musi ze zdumienia przecierać oczy, czytając o najnowszym pomyśle najmłodszego syna księcia Karola i jego małżonki. 

Kontrowersyjny plan Meghan Markle i księcia Harry’ego

Przypomnijmy, iż z dniem 1 kwietnia br. wnuk królowej Elżbiety i jego żona nie są już wysokimi rangą członkami rodziny królewskiej. Z jednej strony, mają więcej wolności, gdyż nie muszą wypełniać mnóstwa standardowych obowiązków, czy trzymać się kurczowo protokołu. Z drugiej stracili stałe, a co ważne niemałe, źródło dochodów. Po 31 marca na ich utrzymanie nie łożą już brytyjscy podatnicy. Zatem Meghan Markle i książę Harry muszą sobie poradzić sami.

Z pewnością przyzwyczajeni do bardzo wysokiego standardu życia będą musieli znaleźć sobie jakieś zajęcia. Nawet pokaźnych oszczędności może bowiem nie wystarczyć na luksusy jakie mieli zapewnione w Londynie. Co jakiś czas media informują o nowych pomysłach Meghan Markle i księcia Harry’ego. Ona zajęła się dubbingiem filmu Disney’a i podobno planuje wrócić do aktorstwa. On jak na razie ma tylko fundację „Archewell”, którą założył razem z żoną. O ile pomysł powołania fundacji nie jest niczym dziwnym, to najnowszy pomysł małżeństwa szokuje.

Zobacz także: Kolejne sensacyjne informacje o Meghan Markle ujrzały światło dzienne

Jak informuje „Globe” wnuk królowej Elżbiety II miałby zająć się hodowlą konopii indyjskich. Aż nie chce się wierzyć, prawda? Wg tabloidu małżeństwo planuje kupić farmę, na której uprawialiby te rośliny. Co prawda, Meghan Markle i książę Harry będą musieli zainwestować w nowy interes aż 9 milionów dolarów, ale jak zauważa „Globe” wydatek ten szybko im się zwróci. Sprzedaż marihuany jest bowiem niezwykle dochodowym biznesem.

Trzeba jednak zaznaczyć, że syn księcia Karola nie zamierza łamać prawa. Jego plan zakłada produkcję i sprzedaż wyłącznie legalnych produktów w celach medycznych. W związku z tym, książę Harry zamierza zdobyć specjalny atest, który umożliwi mu opisaną działalność.

Czy doniesienia tabloidu są prawdziwe? Przekonamy się już niebawem. Niemniej jedno jest pewne. Taka działalność członków brytyjskiej rodziny królewskiej z pewnością zdenerwuje królową Elżbietę II. Jednak czy Meghan Markle i książę Harry będą się tym przejmować?

Źródło: Globe, jastrzabpost.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here