Gwiazda serialu „Ranczo” w „Tańcu z gwiazdami”? Tego jeszcze nie widzieliśmy

1

Bogdan Kalus to aktor z wieloletnim stażem, który nie raz pojawiał się już na ekranach Polaków.  W głównej mierze kojarzy się on jednak z rolą Tadeusza Hadziuka w serialu stacji TVP – „Ranczo”. To właśnie dzięki niej aktor zyskał tak ogromną sympatię widzów. 

Kalus jednak nie jest tylko aktorem serialowym. Więcej, nie jest nawet tylko aktorem. Oprócz tego, że nieraz mogliśmy zobaczyć go na dużym ekranie, to dał nam szansę poznać się również w roli artysty kabaretowego. Te wszystkie czynniki złożyły się w jedną całość i zaważyły wizerunku aktora. Obecnie jest on jednym z najchętniej oglądanych aktorów w Polsce. Nic więc dziwnego, że gwiazdor dostał propozycję od stacji Polsat. Ale czy ją przyjął?

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Ilona Ostrowska dodała niezwykły wpis

Czy gwiazda serialu „Ranczo” wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”

Już na wstępie tego akapitu śpieszymy poinformować, iż Bogdan Kalus przyjął ofertę stacji Polsat i wystąpi w 11. już edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, która pojawi się w ramówce stacji wiosną tego roku. Jak podają media źródłowe tej nowiny, sam aktor ogromnie ucieszył się z tej propozycji. Dodał również, że od dawna lubi on taniec oraz, że występ w tym programie z pewnością przyniesie mu dużo radości. W tej edycji Bogdan Kalus zmierzy się z takimi gwiazdami jak Julia Wieniawa czy Marcin Bosak.

Bogdan Kalus, gala TVP

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda serialu Ranczo wciąż w szpitalu. Fani czekają

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here