Sandra Kubicka znowu szczęśliwa. Zdjęcie nie pozostawia najmniejszych złudzeń

0
2627
Sandra Kubicka jest znów szczęśliwa

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Olbrzymią karierę zrobiła w Stanach Zjednoczonych. Przez kilkanaście lat mieszkała w Miami, ale kilka miesięcy temu podjęła decyzję o powrocie do Polski. To tutaj chce kontynuować swoją karierę i rozwijać się jako businesswoman. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że po ostatnich, ciężkich miesiącach, Sandra znów jest szczęśliwa. Świadczy o tym zdjęcie, które dostrzegamy na Instagramie, a także szczery podpis pod nim.

Sandra Kubicka tryska szczęściem

Kubicka zrobiła olbrzymią karierę za Oceanem. Do tego stopnia, że została zaproszona nawet do udziału w Tańcu z Gwiazdami, gdzie zyskała jeszcze większe grono fanów. Wiele milionów osób na co dzień śledziło doniesienia z życia Sandry, a także jej związek z Kaio. Para rozstała się kilka miesięcy temu, gdyż, jak Sandra Kubicka przyznała, przestała być szczęśliwa. Miała nawet depresję z powodu problemów z zajściem w ciąże, a także ciągłej nieobecności swojego partnera. Mimo, że bardzo go kochała, postanowiła zakończyć ten wyniszczający etap w życiu i wrócić na stałe do Polski.

DZISIAJ GRZEJE:  Doda, Manowska, Mucha, Krzan i inne gwiazdy. Zobacz jak wyglądały kiedyś

Teraz widać, że Sandra Kubicka odzyskuje pełnię radości z życia. Dokładnie obrazuje to najnowsze zdjęcie na Instagramie, na którym modelka wręcz pęka ze szczęścia. Roześmiana twarz, piękna figura, a także lśniący samochód w tle pokazują, jak bardzo spełniona czuje się Kubicka. Ona sama postanowiła także skomentować swoje samopoczucie.

Sandra Kubicka napisała, że uwielbia swoje życie na szybkich obrotach, kiedy po prostu dużo się dzieje. Przyznała, że czuje, że żyje. Jak widać, powrót na stałe do Polski służy jej znakomicie. Już po kilku miesiącach odzyskała pełnię radości z życia. 

DZISIAJ GRZEJE:  Katarzyna Dowbor znów przeżywa dramat. Łzy cisną się do oczu

„Co za ciaaaaaaaaałooooo”, „Piękna”, „Wreszcie jesteś taka jak Cię lubię – uśmiechnięta” – piszą fani w komentarzach, dostrzegając pozytywną przemianę w życiu Sandry Kubickiej. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here