Roksana Węgiel w stroju kąpielowym. Zdjęcie z wakacji podbija Internet

0
6916
Roksana Węgiel w stroju kąpielowym

Wschodząca gwiazda polskiego popu, Roksana Węgiel pochwaliła się na Instagramie, jak spędza wakacje. Popularna Roxie wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie w stroju kąpielowym. Wielu zazdrości jej nie tylko udanego urlopu, ale i figury.

Roxie w stroju kąpielowym

Fani wyczekują nowego singla Roxie, a w międzyczasie sprawdzają w mediach społecznościowych, co u niej słychać. Uczciwie trzeba przyznać, że Roksana Węgiel jako jedna z nielicznych gwiazd nie zaniedbuje swoich najwierniejszych fanów. Stąd też często na jej profilu na Instagramie możemy spotkać aktualizacje stories, czy zdjęć.

Roksana Węgiel udziela się też w komentarzach, czy organizuje transmisje wideo, podczas których łączy się z fanami i fankami. Nic jednak nie wzbudziło tak zainteresowania, jak jej najnowsze zdjęcie w stroju kąpielowym.

Popularna Roxie pochwaliła się, jak spędza wakacje. Po trudach związanych z pandemią koronawirusa i ograniczeniu koncertów, Roksana Węgiel postanowiła oddać się relaksowi w basenie. W serwisie Instagram zamieściła swego rodzaju widokówkę dla fanów.

Na zdjęciu widzimy „chillującą” Roxie w stroju kąpielowym. Na jej twarzy da się zauważyć uśmiech, co zresztą nikogo nie może dziwić. Fani dostrzegają także przepiękną figurę młodej wokalistki. W komentarzach da się zauważyć, że zazdroszczą jej takiego wypoczynku, ale w stronę Roksany Węgiel płynie też sporo wyrazów wsparcia, że jej, jak mało komu należało się.

DZISIAJ GRZEJE:  "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Summer vibe✨ #holiday #relaxtime #pool #sunnyday #swimmingpool #happy

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🦋 (@roxie_wegiel)

 

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here