Adam Zdrójkowski zrozpaczony. Potwierdziło się najgorsze

3
Adam Zdrójkowski Rodzinka.pl
Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski przez wiele lat wiódł niemalże sielankowe życie. Jak wiadomo, kariera młodego aktora rozpoczęła się w serialu Rodzinka.pl w TVP. Lata szybko jednak mijają, a dorosły już aktor musiał zderzyć się z brutalnymi realiami biznesu.

Bądźmy szczerzy: Adam Zdrójkowski przeżywał lepsze okresy w swoim życiu. Najpierw pojawiły się plotki o jego rzekomym rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską, a teraz wyszły na jaw ogromne kłopoty finansowe wieloletniego gwiazdora TVP i serialu Rodzinka.pl.

Media branżowe rozpisują się o tarapatach, w jakie wpakował się Zdrójkowski. Jak się bowiem okazało, zarówno on, jak i jego partnerzy biznesowi, nie do końca zabezpieczyli się na wypadek takiej sytuacji, jaką mamy obecnie. Skutkuje to tym, że portfel młodej gwiazdy TVP mocno się uszczupla. Z czego to wynika?

Otóż, jak pisze portal plotkarski „Pomponik”, Adam Zdrójkowski najpewniej w najbliższym okresie będzie musiał mocno zacisnąć pasa. W ostatnim czasie zainwestował bowiem sporą część pieniędzy, zarobionych m.in. na planie serialu Rodzinka.pl, w gastronomię.

Zdrójkowski nie miał wyboru – przekazał fanom smutne wieści

Jedna z warszawskich knajp, której stał się współwłaścicielem, szybko zyskała popularność. Bez wątpienia wpływ na nią miał fakt, iż to właśnie Adam Zdrójkowski jest osobą prowadzącą ten biznes. Ponadto atrakcją było to, że jest szansa go tam spotkać. Ostatnie obostrzenia mocno pokrzyżowały jednak plany aktora. O czym piszą media?

Niestety, obecny kryzys związany z pandemią koronawirusa sprawił, że miejsce zaczęło generować ogromne straty. Początkowo Zdrójkowski zaczął sprzedawać alkohol na wynos, ale chętnych nie było zbyt wielu. Potem zaczął prosić swoich fanów o pieniądze. Ze zrzutki udało się uzbierać 25 tysięcy złotych, ale kwota i tak była niewystarczająca – czytamy na łamach tabloidu.

W końcu, na Facebooku restauracji, pojawiła się smutna wiadomość” „Z przykrością oznajmiamy, że historia „Rykowiska”, które znamy kończy się właśnie w tym momencie. Niestety, pomimo ogromnego zaangażowania naszej #RykoFamilii, która wykręciła niewiarygodne sumy na zrzutce charytatywnej i pomimo imania się zadań z zupełnie dla nas nowej dziedziny, jaką były #RykoWynosy, musimy się pożegnać”.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here