Mazurek dostał propozycję od TVP? Szczere wyznanie dziennikarza RMF FM

Robert Mazurek w TVP? Dziennikarz RMF FM szczerze wyznał, czy Jarosław Kaczyński chciał widzieć go w publicznej stacji informacyjnej. Szczerość to znak rozpoznawczy tegoż dziennikarza, zatem trudno nie wierzyć w odpowiedź na pytanie, które zadał mu Krzysztof Stanowski.

Politycy boją się Roberta Mazurka. Trudno się dziwić, bowiem gwiazdor publicystycznej części radia RMF FM nie ma litości dla nikogo. Zapewne ma swoje poglądy, natomiast w rozmowach z politykami poszczególnych frakcji bije między oczy wszystkich po równo.

Nic więc dziwnego, że wielu zastanawia się, jak Robert Mazurek poradziłby sobie w – mówiąc oględnie – umiarkowanie obiektywnej stacji TVP Info. Czy w ogóle ktoś – po dojściu PiS do władzy – ośmielił się zaproponować mu pracę przy Woronicza?

Mazurek w TVP? Dziennikarz RMF-u odpowiedział szczerze

W środę Robert Mazurek brylował w programie Krzysztofa Stanowskiego – “Hejt Park”. Gwiazdor RMF FM odpowiadał zarówno na pytania prowadzącego, jak i te, z którymi dzwonili widzowie. W pewnym momencie został zapytany przez przedstawiciela publiki, czy ludzie związani z PiS zaproponowali mu kiedykolwiek pracę w TVP Info.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Adam Zdrójkowski zrozpaczony. Potwierdziło się najgorsze

– Nie. I chyba mnie to nie dziwi – odpowiedział z szelmowskim uśmiechem Robert Mazurek. Zaznaczył jednak, że nie będzie oceniał pracy dziennikarzy publicznej stacji, na co nalegał widz “Hejt Parku”.

Na pytanie widza, który nazwał Adriana Klarenbacha i Michała Rachonia “szczekaczami”, Robert Mazurek odmówił odpowiedzi. Stwierdził bowiem, że nie godzi się na wyrażanie się o innych dziennikarzach z taką pogardą:

“Mam swoją ocenę, krytyczną, tego, co oni robią. Ale nie, nie zgadzam się na obrażanie ich w ten sposób” – skwitował, poważnym już tonem, Robert Mazurek. Dziennikarz RMF FM pokazał tym samym, że – mimo patrzenia na scenę polityczną obiektywnym okiem – nawet jemu nie podoba się sposób, w jaki TVP Info przekazuje informacje. Zresztą na to również zwrócili uwagę widzowie, mówiąc o tym, że przez blisko 5 lat publiczna stacja ani razu nie skrytykowała poczynań partii rządzącej.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

  1. Za fejki oszczerstwa bez pokrycia kary poważnie . Lecz sądy są upolitycznione lustitie itd . Reforma na początek .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here