Pamiętasz „13 posterunek”? Mamy świetną wiadomość dla fanów serialu, który bawił przed laty

0
serial 13 posterunek

„13 posterunek” to kultowy serial, które na stałe zapisał się na kartach historii polskiej telewizji. Któż z nas nie pamięta bawiącej do łez produkcji, z Cezarym Pazurą, Stępniem, Arnoldem, czy psem Pershingiem? Bywało niekiedy tak, że cały dzień czekaliśmy na następny odcinek albo poszukiwaliśmy kanałów, na których polecą powtórki. Dziś o to coraz trudniej, bo produkcja bezpowrotnie zniknęła ze szklanego ekranu, a szkoda. Mamy jednak dla fanów komediowego serialu dobrą wiadomość. 

13 posterunek potrafił bawić do łez

Emitowany najpierw w stacji Canal+, a później na antenie Polsatu, gdzie zyskał największą rozpoznawalność. Nikt, w „13 posterunku” nie potrafił bawić tak, jak Cezary Pazura. Ale nie tylko on dbał o to, aby nasz nastrój, nawet po ciężkim dniu, ulegał poprawie. Postacie, które na stałe zapisały się na kartach „13 posterunku” można wymieniać w nieskończoność.

Serial, choć emitowany był w latach 1997-2000, to na stałe utknął w pamięci nie tylko telewidzów, ale też samych aktorów. Jakiś czas temu Cezary Pazura postanowił na swoim kanale Youtube poopowiadać co nieco o najlepszych sytuacjach na planie.

Śmieszne sytuacje, dialogi, niekiedy z nutką zabawnych podtekstów – to wszystko powodowało, że uśmiech sam rysował się na ustach telewidzów. Pies Pershing, Arnold (wzorowany na Arnoldzie Schwarzeneggerze), czy Stępięń z okularami, jak denka od musztardy. Zapamiętamy ich na lata.

Jeśli chcesz przypomnieć sobie, jak dobrze bawiłeś/bawiłaś się przed laty, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Spójrz na najlepsze sceny serialu „13 posterunek” poniżej.

Najlepsze sceny z „13 posterunku” śmieszą do dziś

Dla tych, którzy nie mieli okazji zagłębić się w tą komediową produkcję, też polecamy przejrzeć poniższe nagrania. Nawet na tak krótkich epizodach, wyciętych z poszczególnych odcinków, poprawa humoru jest gwarantowana!

„13 posterunek” produkowany był w latach 1997 i 1998. Wtedy też cieszył się największą popularnością. Choć również druga edycja (wypuszczona w 2000 roku) nie mogła narzekać na oglądalność. Jeszcze przez kilka lat, po zakończeniu produkcji, serial był emitowany w mniejszych stacjach grupy Polsat. Dziś to już niestety tylko wspomnienie. Dlatego też warto zaglądać do Internetu, na takie platformy jak Youtube, aby choć przez chwilę przenieść się do starych, dobrych czasów. Mówią, że wehikuł czasu nie istnieje. W tym przypadku to jednak kłamstwo, bowiem wystarczą dwa, trzy kliknięcia i już wracasz do klimatycznie śmiesznego świata „13 posterunku” z posterunkowym Cezarym Pazurą na czele.

źródło: mat. prasowe, Youtube

O tym mówią Polacy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here