Antek Królikowski opowiada o romansie z żoną swojego przyjaciela. Łączy ich coś więcej niż praca?

0
Antek Królikowski

Nie każdy mógłby patrzeć jak jego żona zdradza go z najlepszym przyjacielem. Nawet jeśli to tylko film, to widok ten nie należy do najprzyjemniejszych. Piotr Stramowski doskonale o tym wie, ponieważ Antek Królikowski w filmie „Pętla” odgrywa pikantne sceny właśnie z jego żoną. Prywatnie mężczyźni bardzo się przyjaźnią.

Antek Królikowski w ostatnim czasie jest bardzo zajęty przygotowywaniem się do roli w filmie Patryka Vegi. Jednak reżyser systematycznie wrzuca do sieci wywiady oraz luźne rozmowy z bohaterami filmu lub osobami na których się wzorował. Jednak wielkim zaskoczeniem okazało się, gdy Vega zapytał Królikowskiego jak się czuje dotykając i całując się z żoną najlepszego kolegi. Na pierwszy rzut oka można było zauważyć, że aktor jest wyraźnie skrępowany tym pytaniem. Szczególnie zważywszy na to, że obok siedział jego przyjaciel.

Antek Królikowski w pikantnych scenach z Kasią Warnke

Widać, że cała rozmowa była dość stresująca i krępująca dla obu mężczyzn. Jednak mimo to, każdy z nich opowiedział co myśli na ten temat. Zdaniem Antka wszystkie te sceny były pikantne i erotyczne bardziej na zewnątrz niż w głowie. Ponadto, Antek Królikowski zapewnia, że dla niego granie erotycznych scen z żoną kolegi było bardzo nietypowym przeżyciem. Aktor nie ukrywa również, że bardzo cieszy się z możliwości współpracy z Kasią Warnke. Patryk Vega mówi wprost, że Antek miał wielką „zajawkę aktorską” na pracę z Kasią.

Jednak nie tylko Antek Królikowski czuł się w tej sytuacji nieswojo. Okazuje się, że Piotr Stramowski również nie był z tego powodu zachwycony. Jednak mężczyzna zdaje sobie sprawę, że tak wygląda praca aktorów i często muszą się dostosować do danej postaci i sceny, którą odgrywają. Pod koniec rozmowy mąż Kasi żartobliwie przyznaje: „Mogłem zabić! Ale nie zrobiłem tego”.

DZISIAJ GRZEJE:
Magda Gessler sama się pogrążyła? W komentarzach pod wpisem wybuchła prawdziwa awantura

Najbardziej zaskakującą wypowiedzią był komentarz Patryka Vegi, który pojawił pomiędzy ujęciami z rozmowy mężczyzn. Reżyser przyznał, że większość profesjonalnych aktorów twierdzi iż w scenach seksu nie wychodzą poza profesjonalizm. Po chwili jednak dodał, że jeżeli byłoby tak rzeczywiście to nie byłoby przypadków, że aktorzy, którzy grają parę w późniejszym czasie się wiążą w życiu prywatnym. Czyżby nie wierzył, że Antek Królikowski podchodzi do tej roli tylko zawodowo?

https://www.instagram.com/p/CDfyrmKJ408/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here