Antek Królikowski opowiada o romansie z żoną swojego przyjaciela. Łączy ich coś więcej niż praca?

Nie każdy mógłby patrzeć jak jego żona zdradza go z najlepszym przyjacielem. Nawet jeśli to tylko film, to widok ten nie należy do najprzyjemniejszych. Piotr Stramowski doskonale o tym wie, ponieważ Antek Królikowski w filmie „Pętla” odgrywa pikantne sceny właśnie z jego żoną. Prywatnie mężczyźni bardzo się przyjaźnią.

Antek Królikowski w ostatnim czasie jest bardzo zajęty przygotowywaniem się do roli w filmie Patryka Vegi. Jednak reżyser systematycznie wrzuca do sieci wywiady oraz luźne rozmowy z bohaterami filmu lub osobami na których się wzorował. Jednak wielkim zaskoczeniem okazało się, gdy Vega zapytał Królikowskiego jak się czuje dotykając i całując się z żoną najlepszego kolegi. Na pierwszy rzut oka można było zauważyć, że aktor jest wyraźnie skrępowany tym pytaniem. Szczególnie zważywszy na to, że obok siedział jego przyjaciel.

Antek Królikowski w pikantnych scenach z Kasią Warnke

Widać, że cała rozmowa była dość stresująca i krępująca dla obu mężczyzn. Jednak mimo to, każdy z nich opowiedział co myśli na ten temat. Zdaniem Antka wszystkie te sceny były pikantne i erotyczne bardziej na zewnątrz niż w głowie. Ponadto, Antek Królikowski zapewnia, że dla niego granie erotycznych scen z żoną kolegi było bardzo nietypowym przeżyciem. Aktor nie ukrywa również, że bardzo cieszy się z możliwości współpracy z Kasią Warnke. Patryk Vega mówi wprost, że Antek miał wielką „zajawkę aktorską” na pracę z Kasią.

Jednak nie tylko Antek Królikowski czuł się w tej sytuacji nieswojo. Okazuje się, że Piotr Stramowski również nie był z tego powodu zachwycony. Jednak mężczyzna zdaje sobie sprawę, że tak wygląda praca aktorów i często muszą się dostosować do danej postaci i sceny, którą odgrywają. Pod koniec rozmowy mąż Kasi żartobliwie przyznaje: „Mogłem zabić! Ale nie zrobiłem tego”.

DZISIAJ GRZEJE:  Magda Gessler sama się pogrążyła? W komentarzach pod wpisem wybuchła prawdziwa awantura

Najbardziej zaskakującą wypowiedzią był komentarz Patryka Vegi, który pojawił pomiędzy ujęciami z rozmowy mężczyzn. Reżyser przyznał, że większość profesjonalnych aktorów twierdzi iż w scenach seksu nie wychodzą poza profesjonalizm. Po chwili jednak dodał, że jeżeli byłoby tak rzeczywiście to nie byłoby przypadków, że aktorzy, którzy grają parę w późniejszym czasie się wiążą w życiu prywatnym. Czyżby nie wierzył, że Antek Królikowski podchodzi do tej roli tylko zawodowo?

https://www.instagram.com/p/CDfyrmKJ408/

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here