Księżna Kate nie mogła powstrzymać łez. Dramat w pałacu brytyjskiej rodziny królewskiej

0
1436
Księżna Kate dramat
fot. Instagram, kensingtonroyal

Choć wszystko brzmi, jak scenariusz filmu Alfreda Hitchcocka, to wydarzyło się naprawdę. Sytuacja, która rozegrała się w rezydencji Księżnej Kate i Księcia Williama obiegła już cały świat. Do dziś trudno w to uwierzyć, ale potwierdzeniem mają być łzy, które z oczu Kate płynęły niemalże strumieniami.

Księżna Kate i Książę William znów na ustach wszystkich

Rewelacje „Daily Mail” wywołują ciarki na skórze i to dosłownie. Dramatyczna sytuacja rozegrała się w bliskim pobliżu Pałaca Kensignton, gdzie obecnie mieszka Księżna Kate, Książę William, ich dzieci oraz księżniczka Eugenia oraz książę Richard.

Pałac Kensignton to budowla, która robi olbrzymie wrażenie. „Jest rezydencją brytyjskiej rodziny królewskiej od XVII wieku” – czytamy w popularnej internetowej encyklopedii Wikipedia. W przeszłości mieszkała w nim Księżna Diana, która rezydowała w Pałacu od 1981, czyli momentu, w którym wyszła za mąż za Księcia Karola.

Pałac otoczony jest wspaniałym labiryntem z żywopłotu, a także imponującym ogrodem, w którym brytyjska rodzina królewska może nacieszyć oczy różnorodną roślinnością. Wokół pałacu ciągnie się także dość pokaźny staw i to właśnie on stał się głównym „bohaterem” dramatu, który rozegrał się kilka dni temu.

Jak donosi „Daily Mail”, w stawie otaczającym pałac, w którym mieszka Księżna Kate i Książę William znaleziono… zwłoki kobiety. Makabrycznego odkrycia dokonał ogrodnik brytyjskiej rodziny królewskiej. Niezwłocznie o tym fakcie została powiadomiona policja.

W tym momencie, zarówno Księżna Kate, jak i William znajdowali się poza pałacem. Wyjechali w odwiedziny do Królowej Elżbiety II. Niemniej jednak, według rewelacji „Daily Mail” o całej sytuacji zostali powiadomieni telefonicznie. Kate Middleton miała się nawet rozpłakać. Zresztą, co tutaj się dziwić. Według brytyjskiej prasy, staw to jedno z jej ulubionych miejsc, wokół którego lubi spacerować ze swoimi dziećmi. Aż trudno wyobrazić sobie, jaką traumę przeżyłyby dzieci, gdyby to właśnie na ich oczach dokonano makabrycznego odkrycia. Zapewne dlatego Księżnej Kate ciężko było powstrzymać łzy.

Sprawdź pozostałe artykuły, które interesują naszych czytelników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here