Meghan Markle jednym zdjęciem rozwiała wszystkie plotki. Na to czekali Brytyjczycy!

0
1961
Meghan Markle chce dziecka

Meghan Markle i Książę Harry wciąż nie znikają z nagłówków brytyjskich tabloidów. Wokół pary, która zrezygnowała z wszystkich funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej dzieje się tak wiele, że aż ciężko nadążyć za kolejnymi rewelacjami prasy. Tym razem jednak sprawy w swoje ręce wzięli Internauci. Na zdjęciu z ukrycia zauważono jeden, znaczący szczegół. Zdaniem wielu osób, rozwiązuje on wszystkie domysły, które w ostatnim czasie pojawiały się na temat Harry’ego i Meghan.

Meghan Markle spodziewa się dziecka, czy nie?

To pytanie zadawali sobie nie tylko Brytyjczycy, ale i wszyscy ludzie, którzy na całym świecie śledzą zawirowania wokół Harry’ego i Meghan. Wszystko wygląda teraz na to, że właśnie poznaliśmy odpowiedź na to niezwykle nurtujące pytania.

Meghan Markle i Książę Harry zostali przyłapani przez fotografów podczas spaceru w Beverly Hills. Widać, że byli już członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej chcieli się wtopić w tłum, ale kompletnie im się to nie udało. Harry, jak i Meghan ubrali się bez polotu, jednak czujne oko fotografów wypatrzyło parę nawet zakrytą maseczkami, okularami słonecznymi, czy kapeluszem – w przypadku Markle.

DZISIAJ GRZEJE:  Katarzyna Dowbor znów przeżywa dramat. Łzy cisną się do oczu

Uwagę czujnych Internautów zwróciło to, co w ręce niesie Meghan. Jest to lek, po którym można wnioskować, że para wyszła właśnie od lekarza. Choć fotografia jest dość niewyraźna i nie widać na nim szczegółów dotyczących medykamentu, to część osób rozpoznała biało-niebieskie opakowanie. Pojawiły się więc komentarze, że Meghan Markle w ręku trzyma Ovidral.

Czym jest ten lek? Ovidral w telegraficznym skrócie pisząc pomaga zajść w ciążę. Stosuje się go u kobiet, które poddawane są leczeniu mającemu na celu stymulację jajników – w celu wywołania u nich owulacji. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Meghan and Harry spotted in Beverly Hills 😍 @meghanmarkle_official

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

 

To powoduje, że domysły o tym, że Meghan Markle jest w ciąży zdecydowanie ucichły. Nie ulega jednak wątpliwości, że Książę Harry ze swoją partnerką starają się o kolejne dziecko. Wszyscy zasikają kciuki, aby Archie doczekał się siostry lub brata.

DZISIAJ GRZEJE:  Doda, Manowska, Mucha, Krzan i inne gwiazdy. Zobacz jak wyglądały kiedyś

źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here