Marta Manowska pokazała swój drugi dom. Zachwycający widok

0
Marta Manowska pokazała drugi dom

Prowadząca „Rolnik szuka żony”, czy „Sanatorium Miłości” Marta Manowska zachwyciła swoich fanów na Instagramie. Wszystko za sprawą dwóch zdjęć, na których możemy podziwiać jej… drugi dom. Zresztą, co tu dużo pisać, zobaczcie sami.

Marta Manowska i jej drugi dom

Ostatnio fani „Rolnik szuka żony”, a także Marty Manowskiej, która jest nierozłącznie związana z tym show mają wiele powodów do radości. Wszystko za sprawą zakończonych nagrań do nowego, siódmego już sezonu „Rolnika”. To oznacza jedno, wkrótce wielkie show TVP wraca na szklane ekrany! 

Marta Manowska mimo zakończonych nagrań nie zwalnia jednak tempa. Jak sama przyznała, wczoraj była we Warszawie, a dziś jest już w Kazimierzu Dolnym. Nie od dziś wiadomo, że prowadząca „Rolnik szuka żony” lubi niezwykle aktywne życie. Brak czasu to dla niej nie problem – jest przyzwyczajona do tak zwanego życia na wysokich obrotach.

Teraz jednak podzieliła się ze swoimi fanami zaskakującym wyznaniem, pod zdjęciami, które zamieściła na Instagramie.

Marta Manowska przyznała, że Kazimierz Dolny jest dla niej niczym… drugi dom. Dlaczego? Nie tylko ze względu na piękny rynek, czy nieziemskie widoki w okolicy, ale także fakt, że corocznie ma tutaj swój finał „Rolnik szuka żony”. 

Manowska wymieniła wiele zalet Kazimierza, przyznała, że to jej ukochane miejsce na ziemi, którym dziś dzieli się ze swoją mamą. W komentarzach da się zauważyć mnóstwo sympatii, by nie powiedzieć miłości dla Marty Manowskiej, która poruszyła niejedno serce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here