Dino przecenia najpopularniejsze produkty. Warto się pospieszyć

0
Nowe promocje w Dino

Markety Dino cieszą się w Polsce coraz większym uznaniem. Firma, której korzenie sięgają maleńkiego Krotoszyna urosła do miana prawdziwego tuza handlu. Nie ma praktycznie kwartału, by Tomasz Biernacki nie otwierał nowego marketu, które, jak mawiają klienci, rosną jak grzyby po deszczu. Teraz jednak klienci mają jeszcze większe powody do radości. Wszystko z powodu promocji cenowych na najpopularniejsze produkty.

Dino nowymi promocjami zaskoczyło klientów

Markety Dino budowane są w oparciu o strategię mniejszych i średnich miast, a także miasteczek. Tam, gdzie nie ma chociażby Biedronki, czy Lidla, spotkać możemy dyskont Tomasza Biernackiego. Ba, Dino jest także w największych miastach i z roku na rok odnosi coraz większe sukcesy. Wydaje się jednak, że apetyt właściciela nie zna granic, co można wywnioskować po najnowszych promocjach.

Ostatnio promocje nieco chowały się w stosunku do tego, co proponowała chociażby Biedronka. Teraz jednak Dino może podnieść czoło do góry i śmiało powiedzieć „halo, tutaj jesteśmy”. Wszystko dzięki promocjom na najpopularniejsze produkty. Co tu dużo pisać, sami zobaczcie poniżej, na jakie produkty obniżono ceny.

Przedstawiona poniżej oferta obowiązuje do 1.08 włącznie lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych marketach. Warto jednak pospieszyć się i nie czekać do ostatniej chwili.

Pierwszym produktem, który należy wyróżnić jest Mleko UHT Wypasione 2% z Mlekovity, za które zapłacimy 1,99 zł (promocja 26%). 13,99 zł to z kolei cena za boczek bez kości, który w marketach Dino jest niezwykle popularny. Idąc dalej, dostrzegamy także napoje Pepsi i Mirinda. Za zakup dwóch sztuk, cena za butelkę 2,25 litra wyniesie 3,75 zł.

Warto wyróżnić także promocje w Dino na kawę rozpuszczalną Jacobs. W jej ramach dostępne są dwa rodzaje kawy: Crema oraz Cronat Gold. Cena? 18,99 zł za 200 gram.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here