Magda Gessler sama się pogrążyła? W komentarzach pod wpisem wybuchła prawdziwa awantura

1
Magda Gessler

Magda Gessler to znana i uwielbiana restauratorka milionów Polaków. Jednak w ostatnim czasie fani coraz krytyczniej odnoszą się do jej wpisów. Niektórzy wręcz zaczynają wątpić czy konta pod jej nazwiskiem rzeczywiście należą do niej.

Wczoraj na profilu restauratorki pojawiło się zdjęcie na którym mogliśmy rozpoznać modelkę Heidi Klum z wściekłą miną, która pokazuje środkowy palec. Jak wyjaśniła Magda Gessler to zdjęcie ma obrazować obecną sytuację, wściekłość skrywana pod pięknem czaruje i proponuje swobodę – to wirus, który w chwili zapomnienia nagle atakuje. Tym sposobem restauratorka pragnie nakłonić wszystkich internautów do tego by przestrzegali obostrzeń i zachowali szczególną ostrożność. Nie spodziewała się jednak, że w komentarzach wybuchnie prawdziwa awantura.

Magda Gessler przestanie być autorytetem? Ten wpis oburzył fanów

Pod obszernym wpisem restauratorki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jednak zdania internautów są bardzo podzielone. Część osób wprost przytoczyła słowa prezydenta Andrzeja Dudy, że „nie każdy lubi maseczki, nie każdy może”. Następnie wspomniano słowa premiera, które wypowiedział tuż przed wyborami dotyczące tego, że wirus jest już w odwrocie i nie należy się go bać. Łukasz Szumowski również początkowo informował iż maseczki nie chronią, a następnie zachęcał do ich noszenia. Wszystkie te wypowiedzi sprawiają, że Polacy nie są pewni co jest prawdą.

Niektórzy zwrócili uwagę, że Magda Gessler tak namawia do przestrzegania dystansu, noszenia maseczek i unikania zatłoczonych miejsc, a w jej otwartych restauracjach również zbiera się wiele ludzi. Inni żartują, że gdy pije alkohol nie powinna udzielać się w mediach społecznościowych. Jednak pojawiły się również dość kontrowersyjne stwierdzenia, które sugerują, że profil restauratorki wcale nie jest jej własnością.

DZISIAJ GRZEJE:
Sławomir naprawdę zrobił to swojej żonie? Nikt by w to nie uwierzył, gdyby nie jedno zdjęcie

„To nie Magda Gessler to wszystko pisze tylko jakiś troll. Nie sądzę by kobieta wykształcona z taką renomą robiła takie błędy ortograficzne.”

Osoby, które śledzą poczynania Magdy w sieci doskonale wiedzą w jaki sposób kobieta pisze i kontaktuje się z fanami. Niejednokrotnie zdarza jej się popełniać błędy w pisowni. Nowy wpis spowodował, że internauci tym bardziej zwątpili czy konto prowadzi wykształcona i znana osoba narażając swoje nazwisko na „pośmiewisko”.

Patrzy na was wściekłość!!!! Okrutna, zła, zdeterminowana…. Nie boi się.. chce więcej!!! Kim jest? Dlaczego skrywa się…

Opublikowany przez Magdę Gessler Wtorek, 4 sierpnia 2020

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here