Magda Gessler rozwścieczyła fanów swoim zachowaniem. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu

0
Magda Gessler

W mediach społecznościowych pojawiło się niewiarygodne nagranie na którym Magda Gessler zachęca wszystkich, aby nosili maseczki. Jednak internauci dopatrzyli się na nim czegoś co całkowicie burzy jej autorytet.

Magda Gessler uwielbia dzielić się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać ją we własnym domu, w pracy czy na wyjazdach. Tym razem restauratorka zdecydowała się pokazać urywek nagrania do programu „Uwaga” TVN. Jednak nie spodziewała się, że internauci znajdą na nim powód do krytycznych komentarzy. Prawda może być zupełnie inna niż się wydaje.

Magda Gessler oszukuje w mediach społecznościowych?

Od początku pandemii Magda apelowała, aby szczególnie o siebie dbać. Nieraz mogliśmy zobaczyć zdjęcia restauratorki w maseczce ochronnej lub choćby twarz zakrytą szalem. Nie jest to tajemnicą, że kobieta dba o swoje zdrowie i boi się koronawirusa, dlatego tak bardzo ważne dla niej jest odpowiednie zabezpieczenie. Jednak internauci zauważyli na jej nagraniu ogromną nieścisłość, która wywołała ostre spięcia pod zdjęciem.

Na planie „Uwagi” Magda Gessler stoi na wejściu do autobusu i pokazuje rękoma, że należy mieć na sobie maseczkę. Tuż pod nagraniem pojawił się również wpis w którym restauratorka mówi wprost, że należy zakrywać nos i usta szczególnie jeśli chcemy podróżować. Ponadto, podkreśla, że codziennie jesteśmy „narażeni na ignorantów bez wyobraźni.”. Jej zdaniem ich nonszalancja może spowodować śmierć nam najbliższych dzieci i tych starszych”. Apeluje również o to by walczyć o normalne życie, żeby wreszcie wróciło do normy.

DZISIAJ GRZEJE:
Dagmara Kaźmierska zaszalała z Jackiem. Uwagę zwraca także postać w tle

Jednak Magda Gessler swoim nagraniem zyskała zupełnie odwrotny efekt od zamierzonego. Fani zauważyli, że jej wpis oraz przekaz nijak się ma do nagrania. Powodem jest fakt, że kobieta wsiadając do autobusu nie ma maseczki na twarzy. Część osób nie do końca rozumie jej postawę, która wydaje się być czystą hipokryzją.

Okazuje się jednak, że prawda jest nieco inna. Magda Gessler rzeczywiście nie ma maseczki, jednak z bardzo prostego powodu. Kobieta nie zamierza udawać się w podróż komunikacją miejską, a jedynie występuje na planie „Uwagi”, a autobus w tej chwili jest tylko rekwizytem. W związku z tym nie ma ona styczności z przypadkowymi ludźmi, a jak wiemy praca przed kamerą wymaga zdjęcia maseczki.

https://www.instagram.com/p/CDSZBB0phZ5/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here