Izabella Krzan otwarcie o swojej przeszłości. Robiła rzeczy, o które byśmy jej nie podejrzewali

0
1454
Izabella Krzan przeszłość

Izabella Krzan to przepiękna olsztynianka, która od 2017 roku błyszczy na antenach Telewizji Polskiej. Obecnie, w seksownych stylizacjach, rozgrzewa niejednego widza „Koła Fortuny”. Każdy z nas przecież doskonale, wie, że piękna Iza w 2016 roku sięgnęła po tytuł Miss Polonia. Co jeszcze porabiała, zanim trafiła do TVP i wielkiego świata? Trzymaj się krzesła, bo będziesz zaskoczony i to jak bardzo!

Czy wiesz, czym w przeszłości zajmowała się Izabella Krzan?

Nie ma co ukrywać, że rok 2016 był przełomem w życiu Izabelli. To właśnie wówczas Izabella Krzan sięgnęła po arcyważny tytuł Miss Polonia, który dodał rozpędu jej karierze. Błyskawicznie trafiła do TVP, gdzie obecnie staje się jedną z najjaśniej świecących gwiazd.

Dziś swoją karierę modelki wspomina w zaskakujących słowach. Przyznała też, że w życiu zdarzało się jej robić nieoczekiwane rzeczy, o które z pewnością większość ludzi ją nawet do teraz nie podejrzewa.

„Przygodę z modelingiem zaczęłam mniej więcej w wieku 12 lat. Jako ośmiolatka zaczęłam chodzić na zajęcia tańca towarzyskiego do szkoły Pavlović. Znajomi pani Iwony zapytali jej, czy nie ma w szkole dziewczyny, którą można by polecić do zdjęć jednej z marek odzieżowych. Tak się stało, że akurat ja się spodobałam” – przyznaje Izabella Krzan na łamach Gazety Wyborczej, opowiadając o początkach swojej kariery jako modelka.

Rzeczywiście fakt, że już od najmłodszych lat poznała szkołę Iwony Pavlović, popularnej „Czarnej Mamby” z Tańca z Gwiazdami może zaskakiwać. Jednak dalsza część wypowiedzi powoduje, że można jeszcze bardziej przecierać oczy ze zdziwienia. O tym fakcie mało kto bowiem wiedział!

„Jestem dzieckiem sportowym (…) wiele sportów trenowałam. Między innymi rzut oszczepem. Brałam udział w jednych zawodach, w których na osiem rzutów oszczepem, siedem miałam spalonych, ale tym jednym rzutem wygrałam całe zawody!” – zaskakuje Izabella Krzan.

Jak widać, czego piękna Izabella Krzan się nie dotknie, zamienia w złoto. To kobieta wielu talentów, co obecnie można doświadczyć na antenach TVP. Gdzie, jak już zauważyliśmy we wstępie, odgrywa coraz ważniejszą rolę.

Sama jednak przyznała na łamach Gazety Wyborczej, że kariera modelki już za nią. Nie zamierza wracać do tego zawodu, a poświęcić się karierze telewizyjnej. Zresztą, co szokujące, przyznała, że modeling to był tylko dla niej pewien, miły epizod. Nigdy nie wiązała z nim większych planów. To może zaskakiwać, zwłaszcza, kiedy spojrzymy na wygląd pięknej Izy, która ma w sobie dokładnie to, co przyciąga męski wzrok.

źródło: Gazeta Wyborcza

U nas także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here