Izabella Krzan korzysta na wakacjach. Gdzie zgubiła bieliznę?

0
Seksowna Izabella Krzan

Oj, mało kto potrafi rozgrzewać tak, jak robi to Izabella Krzan. Przepiękna Polka, była Miss Polonia, a obecnie coraz więcej znacząca twarz Telewizji Polskiej. Piękna Izabella właśnie wypoczywa na portugalskim wybrzeżu. Mimo to, wciąż jest obecna wśród fanów, a wszystko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej Instagramie aż roi się od wakacyjnych zdjęć czy stories.

Izabella Krzan wypoczywa na portugalskim wybrzeżu

„Aniołek Koła Fortuny”, bo takie określenie przylgnęło w social mediach do Izabelli oddaje się urokom portugalskiego wybrzeża. Izabella Krzan nie zaniedbuje jednak swoich fanów, którzy, za pośrednictwem wrzucanych przez nią zdjęć, mogą jej potowarzyszyć w co by tu powiedzieć, zapewne przygodzie życia.

Ostatnie zdjęcie, które zdecydowała się dodać Izabella Krzan jest jednak komentowane zdecydowanie szerzej, niż wszystkie, które pojawiły się wcześniej. Hostessa „Koła Fortuny” wygląda na nim po prostu zjawiskowo. Zdjęcie zostało wykonane w Peniche. Wrażenie robi budowla, która rysuje się w tle za Izabellą, ale co tu dużo ukrywać, całe show skradła właśnie Izabella Krzan.

Do tego stopnia, że jeden z fanów w komentarzu zażartował sobie nawet „Gdzie zgubiłaś bieliznę?”. Widać, że pogoda i temperatura dopisują Krzan w Portugalii, bowiem oprócz zwiewnej białej sukienki, nie wydaje się, by miała na sobie górę bielizny. Kolejnym potwierdzeniem udanych wakacji jest opalenizna, którą już zdążyła złapać sympatyczna Iza.

Cóż, pozostaje nam życzyć udanego pobytu do samego końca i niech jak najprędzej wraca do Polski. Fani już tęsknią za nią!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sábado 🤍

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Zobacz także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here