Książę Karol ujawnił tajemnicę skrywaną latami. Brytyjska prasa nie ma wątpliwości

Prasa na Wyspach Brytyjskiej nie ustaje w poszukiwaniu coraz to bardziej sensacyjnych wieści na temat brytyjskiej rodziny królewskiej. Dopiero, co informowaliśmy o dywagacjach, że Książę Harry może zostawić Meghan Markle, a tym razem, na celowniku tabloidów znalazł się Książę Karol. Ruszyła jeszcze większa lawina spekulacji, a głos zabrał nawet ceniony ekspert. Zdaniem prasy, następca tronu ujawnił skrywaną latami tajemnicę.

Książę Karol zaskoczy wszystkich?

Kilkadziesiąt godzin temu cytowaliśmy brytyjskie media, które twierdzą, że Książę Harry może zostawić Meghan Markle. To jednak nie koniec najnowszych doniesień. Brytyjska rodzina królewska jak zwykle, często pojawia się w plotkarskiej prasie. Tym razem na pierwszy plan wyszedł Książę Karol, czyli następca tronu po Królowej Elżbiecie II. 

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii. To zaszczytne stanowisko dzierży od 1952 roku i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała ulec zmianie w najbliższym czasie. Mimo to, brytyjska prasa już ruszyła z lawiną spekulacji. Według najnowszych doniesień, Książę Karol zrzeknie się tronu po swojej matce!

Syn Królowej Elżbiety II nie będzie jej następcą? To byłby niewątpliwy precedens, ale według tabloidów jest to całkiem możliwe. Zwłaszcza, że pewne sygnały wyczytał jeden z ekspertów. Według nich, następcą Elżbiety II na brytyjskim tronie ma być… Książę William, czyli syn Księcia Karola. 

Wszystko to wygląda, jak dywagacje niepodparte żadnymi argumentami. W tym przypadku jest jednak inaczej. Brytyjska rodzina królewska jest na tyle ważna dla prasy, że ta postanowiła zasięgnąć opinii eksperta od mowy ciała.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Książę Karol i Książę William zapozowali do wspólnego zdjęcia, które wykonała Księżna Kate. Jak się okazuje, zdaniem eksperta miny obu członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a także swoisty gest objęcia nie są przypadkowe.

Objęcie, a także trzymanie głowy przez Księcia Karola na ramieniu Księcia Williama ma bardzo wymowny charakter – twierdzi ekspert. Taka postawa w przytoczonej przez Express opinii świadczy nie tylko o bliskich relacjach, ale także jest charakterystycznym gestem przekazania władzy.

Czy zatem Książę Karol ujawnił długo skrywaną tajemnicę? Chce rzeczywiście przekazać tron po śmierci matki, Królowej Elżbiety II swojemu synowi, Księciu Williamowi?

źródło: Express, OTOPRESS.pl

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here