Śmieszne zdjęcia z Google Maps. Gwarantowany ubaw po same pachy

0
12535
Mapy Google Maps
Mapy Google Maps

Mapy Google to prawdziwe dobrodziejstwo, które wyszło spod rąk amerykańskiego koncernu. Dzięki nim, możemy zaplanować podróż, czy to samochodem, pociągiem, a nawet rowerem i trasę pieszą. Google Maps to już nie tylko narzędzie służące do nawigacji, ale spełniające także wiele, innych zapotrzebowań użytkowników. Zintegrowane z mapami Google są między innymi restauracje, hotele, czy inne usługi. W jednym miejscu mamy dostęp do wszystkiego, czego potrzebujemy. Warto wspomnieć także o Street View, czyli usłudze, dzięki której na zdjęciach 360 stopni zobaczyć, jak wygląda dane miejsce. Street View swoim zasięgiem obejmuje już ponad 80% świata, docierając nawet do najdalszych zakątków kuli ziemskiej.

Mapy Google rozbawią Cię do łez

Mało kto jednak wie, że Street View, to nie tylko przydatna funkcja, pozwalająca zobaczyć na panoramicznych zdjęciach dowolny zakątek świata, ale również potrafiąca rozbawić do łez.

Czujne kamery na samochodach Google sfotografowały wiele śmiesznych sytuacji. Tam gdzie nie mogły dotrzeć samochody, Google Maps korzystało ze skuterów, skuterów śnieżnych, czy nawet pieszych fotografów. To świadczy o tym, dlaczego na wielu poniżej zaprezentowanych zdjęciach, niektórzy ludzie czuli się tak swobodnie. Po prostu nie mieli pojęcia, że byli nagrywani.

Zresztą zobaczcie sami! Trzymajcie się krzeseł i odpalajcie galerię. Kliknij następny, by przejść do kolejnego zdjęcia. Uwaga! Apelujemy odłożyć kubek z kawą, czy szklankę z wodą. Salwy śmiechu przy przeglądaniu śmiesznych zdjęć z Google Maps mogą doprowadzić do wylania się cieczy 🙂

[ngg src=”galleries” ids=”5″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Dajcie znać w komentarzach, czy zabawne fotki z Google Maps was rozśmieszyły. Jeśli tak, wkrótce obiecujemy dodać kolejne! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here