Książę Harry zostawi Meghan Markle? Mocny materiał w brytyjskiej prasie

0
34635
Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle

Choć Książę Harry i Meghan Markle zrzekli się pełnienia wszystkich funkcji w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej, to ich związek wciąż wywołuje wiele, skrajnych emocji. Przez jednych para jest uwielbiana za swoją oryginalność, a inni wręcz krytykują ich, oskarżając o hańbienie dobrego imienia Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Bez względu na to, po której stronie barykady się znajdujecie, najnowsze doniesienia brytyjskich tabloidów wywołują ciarki na skórze. 

Książę Harry i Meghan Markle na rozstaju dróg?

O rzekomym rozstaniu Księcia Harry’ego i Meghan Markle pisze się już od długiego czasu. Jak się okazuje, wszystkie te materiały to zwyczajne plotki, produkowane na potrzeby wzbudzenia zainteresowania przez dziennikarzy, cechujących się wyjątkową wyobraźnią. Teraz jednak materiał, który ukazał się w brytyjskim Expressie daje do myślenia. Dziennikarze dotarli do szokujących, niepublikowanych dotąd informacji.

Chodzi o syna Harry’ego i Meghan Markle. Jeśli Książę Harry rzeczywiście zdecyduje się zostawić Meghan, to może pożegnać się z częstymi odwiedzinami swojego potomka przynajmniej na kilkanaście lat.

Jak powszechnie wiadomo, byli członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej mieszkają obecnie w Los Angeles. Według plotkarskiej prasy nie są tam jednak mile widziani, a mało tego, pomiędzy nimi dochodzi również do kolejnych konfliktów. Stąd też ponownie do tablicy został wywołany temat ewentualnego rozstania.

O ile, Express nic nie pisze o napiętych stosunkach na linii Książę Harry – Meghan Markle, to mocno zastanawiający jest materiał na temat losu ich jedynego potomka, Archiego. Według gazety, jeśli Harry i Meghan rozstaną się to Archie będzie musiał pozostać w Stanach Zjednoczonych. To byłby prawdziwy cios dla Księcia Harry’ego.

Dlaczego? Otóż w Stanach Zjednoczonych, jak i Wielkiej Brytanii obowiązuje Konwencja Haska. Archie bez zgody matki nie będzie mógł ponownie zamieszkać w Wielkiej Brytanii. Będzie to możliwe dopiero, kiedy ukończy 16. rok życia.

Zastanawiające jest, dlaczego brytyjski Express snuje domysły, co się stanie z Archim po rozstaniu Meghan Markle i Księcia Harry’ego? Choć oficjalnie nie potwierdzono, że para ma kryzys, to między wierszami, sytuacja ta jest jak najbardziej do odczytania. Tym bardziej, że rozpisują się o niej inne tabloidy. 

źródło: Express, OTOPRESS.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here