Krzysztof Rutkowski mówi otwarcie, kogo poprze w II turze wyborów prezydenckich

Znany detektyw, Krzysztof Rutkowski włączył się niespodziewanie do dyskusji politycznej. Kampania wyborcza wkracza w decydującą fazę, bowiem już 12 lipca zagłosujemy w drugiej turze wyborów prezydenckich. Czy poparcie Krzysztofa Rutkowskiego przechyli szalę zwycięstwa na jedną ze stron? Zobaczymy.

Krzysztof Rutkowski już wie, na kogo będzie głosował

Rutkowski to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny detektyw w Polsce. Krzysztof Rutkowski angażuje się we wszystkie głośne sprawy. Pomaga też najbogatszym ludziom w naszym kraju rozwiązywać sprawy życia codziennego. Choć sam niejednokrotnie stawał w obliczu wielkich kontrowersji, to wciąż jego usługi, choć nie najtańsze, to cieszą się olbrzymią popularnością.

Od kilku lat Krzysztof Rutkowski aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. On i jego małżonka, Maja, nie tylko goszczą regularnie w mediach społecznościowych, ale także na nagłówkach tabloidów. To właśnie na łamach Super Expressu, Rutkowski zadeklarował poparcie w drugiej turze wyborów prezydenckich dla Andrzeja Dudy.

DZISIAJ GRZEJE:  Niebezpieczne produkty dla psa. Dajesz to do jedzenia pupilowi? Natychmiast przestań

“Zagłosuję na Andrzeja Dudę. Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów kandydata KO. Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta. Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim a rządem” – przyznał Krzysztof Rutkowski z rozmowie z Super Expressem.

Jak myślicie, czy poparcie znanego detektywa przyczyni się do zwycięstwa Andrzeja Dudy nad Rafałem Trzaskowskim?

źródło: Super Express

DZISIAJ GRZEJE:  Trzaskowski pod ścianą. Kompromitujące fakty ujrzały światło dzienne

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

  1. Ma Pan Rutkowski rację , to by była porażka całkowita dla Polaków i Polski i brak spokoiju . Trzeba natychmiast odwołać w Polsce zarazę oszusta korwy który niszczy i zniewAla Polaków i Polskę od 4 m-cy bo tak chciało i krzyczało PO. Już 2 miesiące pan Duda byłby prezydentem Polski gdyby nie oszust korwy. Nie wolno słuchać u ustępować PoKowcom w niczym. Oni chcą koniecznie dostać się do władzy która pozwoli im dobić zniszczy Polaków i Polske na rzecz Niemiec itp pasożytom i zdziercom zaxhodnim. ,Wrujacym na ciężkiej pracy Polaków. Stop trzasnowski. 100 lat Prezydent Duda. Przystojny mądry inteligentny . Tylko stop oszustwu korwy i WHO natychmiast dla dobra Polski i Polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here