Księżna Diana na niepublikowanych dotąd zdjęciach. Czwarte chwyta za serce

1
103968
Księżna Diana na niepublikowanych zdjęciach

Nie bez powodu Księżna Diana uważana była za królową ludzkich serc. Jak mało kto, potrafiła porwać i rozkochać w sobie tłum zwykłych ludzi. Diana uważana była za nieskazitelną osobę, która także bardzo dbała o swój wizerunek. Zmarła tragicznie, podczas wypadku samochodowego w wieku 36 lat, ale wciąż jest miło wspominana, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie.

Lady Diana szczególnie uwielbiała dzieci, z którymi spędzała każdą wolną chwilę. Sama Księżna Diana była niezwykle piękną kobietą o nieskazitelnej twarzy. Zawsze gustownie ubrana, z dobrą fryzurą. Sporo jej kreacji zapadło na trwałe w pamięć wielu osób.

Niedawno do sieci wypłynęły dotąd niepublikowane zdjęcia Księżnej Diany. Możemy na nich podziwiać Dianę podczas życia codziennego – na rejsie z synami, czy nawet w stroju kąpielowym. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć. Za serce chwyta zwłaszcza czwarte zdjęcie, na którym widzimy Księżną z wówczas małymi synami – Wilhelmem oraz Henrykiem.

Kliknij „następny”, aby zobaczyć kolejne zdjęcie. W dowolnym momencie, możesz także powrócić do poprzedniego zdjęcia, klikając „poprzednie”. 

[ngg src=”galleries” ids=”15″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Księżna Diana była pierwszą żoną Księcia Karola, a zarazem synową Królowej Elżbiety II. „Królowa ludzkich serc”, bo tak do dzisiaj nazywana jest Lady Diana to matka Wilhelma oraz Henryka. Urodziła się w 1961 roku, a zmarła w 1997 podczas tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Uciekający przed fotografami samochód z Dianą, jako pasażerką uderzył w filar mostu. Księżna przeżyła wypadek, ale w wyniku urazów zmarła wkrótce w szpitalu.

Pogrzeb Księżnej Diany był nie lada wydarzeniem. Na trasie przejazdu konduktu pogrzebowego zgromadziło się ponad milion osób, a szacuje się także, że transmitowane na cały świat uroczystości pogrzebowe śledziło blisko 3 miliardy telewidzów!

źródło: Getty Images, materiały prasowe

1 KOMENTARZ

  1. Proszę usunąć zdjęcia,które zostały opublikowane w stroju kąpielowym,ze wszyscy na szacunek,na pamięć kogoś tak pięknego jakim była..Królowa Ludzkich Serc.
    …..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here