Księżna Diana na niepublikowanych dotąd zdjęciach. Czwarte chwyta za serce

Nie bez powodu Księżna Diana uważana była za królową ludzkich serc. Jak mało kto, potrafiła porwać i rozkochać w sobie tłum zwykłych ludzi. Diana uważana była za nieskazitelną osobę, która także bardzo dbała o swój wizerunek. Zmarła tragicznie, podczas wypadku samochodowego w wieku 36 lat, ale wciąż jest miło wspominana, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie.

Lady Diana szczególnie uwielbiała dzieci, z którymi spędzała każdą wolną chwilę. Sama Księżna Diana była niezwykle piękną kobietą o nieskazitelnej twarzy. Zawsze gustownie ubrana, z dobrą fryzurą. Sporo jej kreacji zapadło na trwałe w pamięć wielu osób.

Niedawno do sieci wypłynęły dotąd niepublikowane zdjęcia Księżnej Diany. Możemy na nich podziwiać Dianę podczas życia codziennego – na rejsie z synami, czy nawet w stroju kąpielowym. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć. Za serce chwyta zwłaszcza czwarte zdjęcie, na którym widzimy Księżną z wówczas małymi synami – Wilhelmem oraz Henrykiem.

Kliknij “następny”, aby zobaczyć kolejne zdjęcie. W dowolnym momencie, możesz także powrócić do poprzedniego zdjęcia, klikając “poprzednie”. 

Lady Diana

Księżna Diana była pierwszą żoną Księcia Karola, a zarazem synową Królowej Elżbiety II. “Królowa ludzkich serc”, bo tak do dzisiaj nazywana jest Lady Diana to matka Wilhelma oraz Henryka. Urodziła się w 1961 roku, a zmarła w 1997 podczas tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Uciekający przed fotografami samochód z Dianą, jako pasażerką uderzył w filar mostu. Księżna przeżyła wypadek, ale w wyniku urazów zmarła wkrótce w szpitalu.

Pogrzeb Księżnej Diany był nie lada wydarzeniem. Na trasie przejazdu konduktu pogrzebowego zgromadziło się ponad milion osób, a szacuje się także, że transmitowane na cały świat uroczystości pogrzebowe śledziło blisko 3 miliardy telewidzów!

źródło: Getty Images, materiały prasowe

Piotr Pawlak
Prosperujący dziennikarz, niestroniący od kontrowersyjnych tematów. Od biznesu, przez politykę, a na show-biznesie kończąc.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sałatka na zimę z marchewki, papryki i cebuli –...

Dziś, mam dla Was kolejny przepis na zimową sałatkę z marchewki i papryki. Jest...

Domowy zakwas buraczany – sprawdzony przepis

Zakwas buraczany powinna umieć zrobić, każda gospodyni. Jest tysiąc razy lepszy i zdrowszy niż...

Ciasto budyniowe z jabłkami – szybki i smaczny deser,...

Dzisiejszy przepis na ciasto budyniowe, udaje się mi za każdym razem. Jest szybki w...

Przepis na domowy sok “Kubuś”. Ten przepis to prawdziwy...

Soki owocowe czy warzywne, cieszą się niebywałym powodzeniem wśród dzieci, ale również i my,...

Salceson z butelki – genialny przepis na domową wędlinę....

Domowej roboty wędliny to coś co kocham najbardziej. Są smaczne i nie zawierają mnóstwa...

Bigos z kiszonej kapusty – przepis mojej babci. Zobacz...

Dziś, chciałabym Wam przedstawić sprawdzony i niezawodny przepis na bigos z kiszonej kapusty. To...

Popularne kategorie

Komentarze

  1. Proszę usunąć zdjęcia,które zostały opublikowane w stroju kąpielowym,ze wszyscy na szacunek,na pamięć kogoś tak pięknego jakim była..Królowa Ludzkich Serc.
    …..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here