Katarzyna Cichopek poruszyła ludzi

Katarzyna Cichopek tym wpisem poruszyła pół Polski. Jej mąż musi być także wzruszony

Jeśli mielibyśmy się zastanawiać, która aktorka w Polsce jest najpopularniejsza, to z pewnością Katarzyna Cichopek znalazłaby się w czubie naszej listy. Seriale, filmy, programy rozrywkowe, taneczne show, szkoła tańca – Cichopek to kobieta instytucja. Wszędzie jej pełno, a fani darzą ją nieustająca sympatią. Dlatego też po jej najnowszym wpisie na Instagramie, niejednemu z pewnością popłynęły łzy. Wzruszony był na pewno jej mąż, Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek wzruszyła wszystkich

W postać serialowej Kingi, Katarzyna Cichopek wciela się od początku istnienia “M jak miłość”, czyli od ponad 20 lat. Choć to wciąż najważniejsza rola, z jakiej kojarzą ją telewidzowie, to można rzec, że to był tylko pierwszy krok w drodze ku wielkiej karierze i sławie. Cichopek po drodze zaliczyła także udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Ba, gwiazda w parze ze swoim przyszłym mężem, Marcinem Hakielem wygrała w show TVN-u. Następnie przyszedł czas na role filmowe, występy, czy nawet prowadzenie innych programów rozrywkowych – głównie w TVN. Wszyscy pamiętają także, że Katarzyna Cichopek wystąpiła w wielu reklamach, między innymi bielizny. Wraz z mężem, Marcinem Hakielem ma także szkołę tańca.

To właśnie jej męża dotyczy najnowszy wpis na Instagramie. Serialowa Kinga z “M jak miłość” opisała w kilku zdaniach swojego męża. Podziękowała mu także za trud wkładany w życie codzienne. Już od samego spoglądania na zdjęcie zakochanej Kingi i Marcina, trzymających się za ręce, można się wzruszyć. Czytając jeszcze opis pod fotografią, łzy na policzkach są wręcz gwarantowane.

“Marcin zawsze wspiera mnie w mojej pracy i jest cichym bohaterem wielu moich projektów, którymi zajmuje się od strony biurowej, logistycznej, księgowej, prawnej i mogłabym jeszcze długo wymieniać. Ja mam głowę w chmurach, a Marcin twardo stąpa po ziemi. Śmiejemy się, że ja jestem dyrektorem kreatywnym naszej rodziny, a on dyrektorem wykonawczym. Dzięki Mężusiu” – napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 

Jak widać, Marcin Hakiel to nie tylko partner życiowy Katarzyny Cichopek, ale można pokusić się nawet o stwierdzenie, że także partner zawodowy, czy idąc tym tropem, biznesowy. 


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.