Dagmara Kaźmierska zaszalała z Jackiem. Uwagę zwraca także postać w tle

0
3412
Dagmara Kaźmierska pokazała się z nieznanej strony

O olbrzymiej popularności, jaką cieszy się Dagmara Kaźmierska pisaliśmy już wielokrotnie. Gwiazda szybko wyrosła na główną postać „Królowych Życia” i nie zamierza schodzić z piedestału. Internauci tak pokochali Dagmarę, że dosłownie chcą wiedzieć, co u niej słychać na każdym kroku. Trzeba przyznać, że Kaźmierska dość fachowo wywiązuje się ze swoich „zobowiązań”. Często w jej mediach społecznościowych możemy podziwiać nowe materiały. Ostatnio, coraz częściej pojawiają się także filmy, czy zdjęcia z przyjacielem Jackiem. Nowy post na Instagramie podbija jednak Internet – także za sprawą jednego z fanów Dagmary Kaźmierskiej.

Dagmara Kaźmierska poszalała z Jackiem

O tym, że Dagmara Kaźmierska postępuje nieszablonowo wie każdy. Nikt jednak nie spodziewał się, że zaszaleje aż tak i przypomni Internautom słodki smak dzieciństwa. „Królowa Życia” podczas wizyty z jednym z centrum handlowych ze swoim przyjacielem Jackiem postanowiła wsiąść do zakupowego wózka i w taki oto sposób przemierzać alejki marketowe.

Jak widać, Dagmara Kaźmierska jest szczęśliwa z tej odrobiny szczęścia. Na jej ustach rysuje się wyraźny, szczery uśmiech. Uwagę zwraca też wygląd Kaźmierskiej. Choć ubrała się raczej w stylu „na luźno”, to wciąż błyszczy jak miliony monet. Nieco mniej uśmiechu widać z kolei na twarzy Jacka. Internauci zażartowali nawet, że to efekt koncentracji na kierowaniu ów bolidem z Kaźmierską na pokładzie.

Na drugim zdjęciu dostrzec możemy nie tylko, jak Dagmara Kaźmierska szaleje w wózku, a Jacek próbuje opanować pojazd, ale także jednego z fanów „Królowych Życia”. Sympatyczny brunet w słuchawkach na uszy został tak zwanym mistrzem drugiego planu. Pokazał nawet znak victorii, który z pewnością oznacza triumf z tego, że staje się popularny w Internecie.

A Wy jak uważacie, czy Dagmara Kaźmierska to rzeczywiście „Królowa Życia”? Czy podoba się Wam styl ubioru, postępowania, a przede wszystkim oryginalność jaką cechuje się Dagmara, czy jednak to zbytnia przesada? Czekamy na kulturalne komentarze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here