Katarzyna Cichopek pokazała swój ogród. Uwagę zwrócił syto zastawiony stół

0
79680
Katarzyna Cichopek w ogrodzie

Katarzyna Cichopek kolejny raz znalazła się na nagłówkach niemalże wszystkich portali internetowych, zajmujących się szeroko pojętym show-biznesem. Gwiazda Telewizji Polskiej, kojarzona głównie z serialu „M jak miłość”, a także z kilku programów rozrywkowych pochwaliła się swoim ogrodem. To, co szczególnie przykuło uwagę fanów, to syto zastawiony stół. Możemy na nim zobaczyć, jak odżywia się serialowa Kinga.

Katarzyna Cichopek pokazuje swój ogród

To już nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Cichopek chwali się w mediach społecznościowych swoim dorobkiem. Nie tak dawno temu, na portalu Newscafe mogliście podziwiać wnętrza jej domu (link do artykułu), a teraz aktorka „M jak miłość” zamieściła kilka, interesujących ujęć ze swojego ogrodu. Interesujące jest zwłaszcza zdjęcie numer 3, na którym Cichopek uchyliła rąbka tajemnicy, co je na co dzień.  Niemniej ciekawe jest zdjęcie numer 10, które powinno przypaść go gustu zwłaszcza męskiej części widowni. Kasia prezentuje na nim swoje wdzięki i ogromny seksapil.

[ngg src=”galleries” ids=”28″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Nie ma wątpliwości, że Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Gwiazda ma jednak jeszcze coś, czego mogą pozazdrościć jej koleżanki po fachu – olbrzymi szacunek po fachu. O ile w kontekście gwiazd mówi się o licznych kontrowersjach, czy skandalach, to przy nazwisku Katarzyny Cichopek nie pojawiła się nigdy, praktycznie żadna afera. Stąd też miliony telewidzów wręcz uwielbiają oglądać „M jak miłość”. Serial, w którym Katarzyna Cichopek jest jedną, z pierwszoplanowych postaci. Ogromną popularnością cieszą się także programy rozrywkowe, w których ostatnio Cichopek często występuje, czy je po prostu prowadzi.

A Czy Waszym zdaniem, serialowa Kinga to najsympatyczniejsza aktorka, która w ostatnich latach pojawiła się na „szklanym ekranie”? Wydaje się, że na antenie Telewizji Polskiej podobną lub nawet nieco większą sympatią darzone są tylko Marcelina Zawadzka oraz Marta Manowska.

DZISIAJ GRZEJE:  Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here