Jasnowidz Jackowski ze łzami w oczach mówi o tym, co się wydarzy. To straszne

0
17179
Krzysztof Jackowski z łzami w oczach o czymś przerażającym

Po czasie względnego spokoju, kiedy to Krzysztof Jackowski nie wygłaszał nowych wizji, mamy prawdziwy szturm. To co powiedział jasnowidz podczas ostatniego spotkania z fanami wywołało dosłownie strach. Jackowskiego naszło dziwne przeczucie, a w jego w oczach dało dostrzec się łzy.

Krzysztof Jackowski zobaczył coś przerażającego

Co ciekawe, po raz pierwszy Krzysztof Jackowski połączył się z Internautami z poza własnego domu. To już wzbudziło lawinę podejrzeń i rzeczywiście. Jasnowidz zdecydował się na transmisję, bowiem miał do przekazania coś ważnego. Nie wszyscy jednak spodziewali się, że po informacji od niego, zapadnie blady strach.

„To coś wydarzy się niebawem” – zaczął monolog Krzysztof Jackowski. Słowa wzbudziły jeszcze większe zainteresowanie, ale po chwili jasnowidz zaczął wyjaśniać w szczegółach swoją wizję. „Dwie rzeczy mocno się potwierdzają. Mówiłem, że przełom czerwca i lipca to będzie okres bardzo dziwnych ruchów militarnych w Europie i na Świecie. Nikt nie ma wątpliwości, co dzieje się blisko Rosji i Ukrainy. Zbierają się potężne siły – nie wiadomo po co. W trybie pilnym ponad tysiąc żołnierzy Amerykańskich zostało przewiezionych z Niemiec do Polski. Co się dzieje?” – zastanawia się Krzysztof Jackowski.

Zdaniem Jackowskiego, Prezydent Andrzej Duda został celowo ośmieszony przez komików z Rosji. „Elementy układają się” – kontynuował tajemniczo jasnowidz.

DZISIAJ GRZEJE:  Jak mieszka Doda? Apartament Rabczewskiej w centrum Warszawy ma specyficzny klimat

Dalej było jeszcze groźniej. W oczach jasnowidza pojawiły się łzy. Zaczyna się coś poważnego dziać w tej chwili. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe. Duży sabotaż kolejowy związany z jakimś pociągiem. To będzie sabotaż. To nie będzie jakaś katastrofa, wypadek. To może być wręcz poważne działanie wojenne. Tory, pociąg, kolej. Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce” – przeraził zgromadzonych na Youtube, Krzysztof Jackowski.

DZISIAJ GRZEJE:  Owsianka pozwoli zrzucić kilogramy. Smaczny przepis na śniadanie

Nagranie Jackowskiego i brak interpretacji… są zastanawiające

Jasnowidz nie zdecydował się tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich wizji, wejść głębiej w temat. Dlatego przekazał po prostu to, co czuje. W komentarzach da się zauważyć, że na Internautów padł blady strach. Czy szykuje nam się III wojna światowa? Część Internautów nie ma wątpliwości, że słowa Jackowskiego, choć niewypowiedziane wprost, to mogą to sugerować. Choć oczywiście część z nich puka się po głowie i twierdzi, że Jackowski kolejny raz wygaduje dyrdymały.

Niemniej jednak opowieść Krzysztofa Jackowskiego, a tym bardziej część wizji z poprzednich transmisji znajduje choć częściowo potwierdzenie w rzeczywistości. To zastanawia… Uspokajający jest fakt, że zdaniem jasnowidza do działań militarnych nie dojdzie w Polsce.

źródło: Youtube

ZOBACZ TAKŻE: WHO ostrzega. Drastyczny wzrost zakażeń koronawirusem! Szykuje się powrót pandemii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here