Marta Manowska w przytulnym gniazdku. Zobacz, jak mieszka prowadząca „Rolnik szuka żony”

1
Jak mieszka Marta Manowska?

Marta Manowska to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Nie będzie zbytnią przesadą, jeżeli napiszemy, że jest najbardziej rozchwytywaną prezenterką Telewizji Polskiej. Wszak na antenie TVP prowadzi niemalże wszystkie najważniejsze programy rozrywkowe – Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości oraz The Voice Senior. Wielu zastanawia się, jaka jest Manowska w życiu prywatnym. Gwiazda bardzo chroni swoje życie prywatne, a poza tym, co możemy zobaczyć na jej Instagramie wiemy tak naprawdę niewiele.

Zobacz, jak mieszka Marta Manowska

Dlatego też, postanowiliśmy przyjrzeć się jej profilowi w mediach społecznościowych i na podstawie zamieszczanych tam zdjęć, sprawdzamy, jak mieszka Marta Manowska. Wyselekcjonowaliśmy zdjęcia, na których widać prawdopodobnie jej mieszkanie. Trzeba przyznać, że ciepłe gniazdko Marty Manowskiej robi olbrzymie wrażenie.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć. Pod zdjęciem kliknij na przycisk „następny”, aby zobaczyć kolejną fotkę. W dowolnym momencie możesz też cofnąć się do poprzedniego zdjęcia, poprzez kliknięcie „poprzedni”.

[ngg src=”galleries” ids=”10″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Rolnik szuka żony to zdecydowanie najbardziej popularne show, które prowadzi Marta Manowska. Według danych pochodzących z portalu wirtualnemedia.pl, program rozrywkowy Telewizji Polskiej ogląda średnio ponad 3,5 miliona telewidzów. Nieco mniejszą widownią, ale także przekraczającą średnio 3 miliony widzów może pochwalić się Sanatorium Miłości. Nie będzie więc przesadą, jeśli w tym miejscu przytoczymy słowa jednego z telewidzów, że Marta Manowska jest prawdziwą perłą w koronie TVP.

źródło: Instagram

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here