Książę Harry naprawdę to powiedział. Brytyjska rodzina królewska będzie w szoku

1
13053
Książę Harry
Książę Harry

Nie tak dawno temu pisaliśmy o kłopotach Księcia Harry’ego i Meghan Markle, a już teraz brytyjska prasa znalazła kolejny powód, by masowo rozpisywać się o Harrym. Chodzi o bulwersującą, zdaniem dziennikarzy na Wyspach wypowiedź, w której Książę Harry mógł zasmucić swoich najbliższych.

Książę Harry znów „błysnął”

Meghan Markle i Harry już pewien czas temu zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. O ich epizodach, a także podróżach wielokrotnie rozpisywały się największe tabloidy na Wyspach Brytyjskich. Obecnie para mieszka w Los Angeles, gdzie jednak, nie wiedzie im się tak, jak początkowo mogło się wydawać. Nie w tym jednak rzecz.

Brytyjskie media są zaszokowane wypowiedzią, której udzielił Książę Harry. Zdaniem dziennikarzy celowo pominął… swoich najbliższych. Czy brytyjska rodzina królewska jest w szoku? O tym nie napisano, aczkolwiek pojawiły się takie przypuszczenia, ze zarówno Królowa Elżbieta II, jak i Książę Karol mogą być zbulwersowani wypowiedzią Harry’ego.

O co tak naprawdę poszło? Harry postanowił publicznie powiedzieć, czego brakuje mu najbardziej po przeprowadzce z Meghan Markle do Los Angeles. Drugie dziecko Księcia Karola przyznało, że najbardziej boli go rozłąka z… rugby. Dlatego też dziennikarze są zaszokowani, że Harry nawet słowem nie wspomniał o tęsknocie do rodziny. Czy zrobił to celowo? Wielu z nich twierdzi, że tak. W końcu Książę Harry przyciąga wszelkie skandale, jak mało kto.

Niemniej jednak, nie od dziś wiadomo, że syn Księcia Karola i jego pierwszej żony, Diany, jest wielkim fanem rugby. Co ciekawe, jest on także honorowym prezesem reprezentacji Anglii, a swego czasu regularnie uczęszczał na mecze rugby. W 2019 roku nagłówki największych gazet obiegły zdjęcia, na których widoczny był Harry, który wraz z reprezentacja Anglii wybrał się na mistrzostwa świata do Japonii.

źródło: Express, OTOPRESS.pl

1 KOMENTARZ

  1. Jeżeli to nie jest, jak zwykle, zwykła plotka, to zły wpływ Meghan na Harrego jest oczywisty. To intrygantka o cechach narcystycznych, która potrafi skłócić Koszałka Opałka ze wszystkimi.

    Cechą narcyzów jest to, że niestety całą swoją inteligencję lądują w intrygowanie i manipulowanie innymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here