Jak mieszka Cezary Pazura? Luksusowe wnętrza domu Pazurów robią wrażenie (FOTO)

0
789
Cezary Pazura

Bez wątpienia internauci są zdumieni tym co zobaczyli. Cezary Pazura mieszka w naprawdę luksusowym i stylowo urządzonym domu. Widać, że Pazurowie nie szczędzili grosza na urządzenie swojego gniazdka.

Cezary Pazura mieszka w pięknym miejscu

Niewątpliwie Cezary Pazura wiedzie szczęśliwe życie rodzinne. Aktor od 11 lat jest mężem sporo od siebie młodszej Edyty. Para doczekała się trzech pociech. Prawdopodobnie wiele osób zastanawia się w jak mieszka jeden z najpopularniejszych polskich aktorów.

Dość sporo zdjęć domu Pazurów odnajdziemy na Instagramie Edyty. Trzeba przyznać, że Cezary Pazura i jego rodzina żyje w naprawdę komfortowych warunkach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ✨ – (@edyta_pazura)

Jak widać na powyższym zdjęciu Cezary Pazura ma do dyspozycji komfortowo urządzony salon. Bez wątpienia pomieszczenie to jest bardzo stylowe. Wszystko dzięki dodatkom takim jak stylowe lampy, czy dekoracyjne poduszki. Miejsce to wydaje się bardzo przytulne. Duża zasługa w tym stonowanej kolorystyki salonu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ✨ – (@edyta_pazura)

Żona Czarka zadbała o szczegóły

Uwagę przykuwa także biały fortepian, który znajduje się w rogu jednego z pomieszczeń w domu Pazurów. Pomimo że instrument nie znajduje na środku żadnego z pokoi to i tak robi spore wrażenie. Po pierwsze z powodu swojego koloru. Po drugie za sprawą pięknych piwonii w szklanym wazonie i wiszących nad nim rodzinnych fotografii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ✨ – (@edyta_pazura)

Kolejne zdjęcie pokazuje, że Cezary Pazura i jego małżonka nie boją się sięgać po oryginalne akcesoria. Jednym z nich jest stylowa lampa, której próżno szukać w popularnych sklepach meblowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ✨ – (@edyta_pazura)

Przeglądając zdjęcia domu popularnego aktora nietrudno odnieść wrażenie, iż aranżacją wnętrz zajmowała się Edyta Pazura. Świadczy o tym chociażby ilość oryginalnych dodatków, kwiatów w wazonach czy też fotografii na ścianach. A jak wiadomo robienie zdjęć to pasja małżonki Cezarego.

Reasumując, Cezary Pazura i jego najbliżsi mają naprawdę luksusowy dom. Trzeba przyznać, że wnętrza, w których na co dzień żyją Pazurowie, robią spore wrażenie.

Źródło: Instagram

  1. Ewa Minge pokazała swojego kota. Na projektantkę spadła fala krytyki
  2. Katarzyna Skrzynecka nie spodziewała się tego, co zrobił jej mąż
  3. Przepis na smaczne babeczki. Idealne na podwieczorek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here