Izabella Krzan prezentuje odważne bikini i ogłasza gotowość do wakacji

1
Izabella Krzan w odważnym bikini

Prezenterka Koła Fortuny, Izabella Krzan kolejny raz rozpala męskie zmysły. Tym razem postanowiła dodać na swój Instagram zdjęcie w odważnym bikini. Co prawda widzimy tylko górę stroju, ale i tak, niektórym na ten widok może zrobić się gorąco.

Izabella Krzan w odważnym bikini

Była Miss Polonia, a obecnie jedna z wiodących gwiazd Telewizji Polskiej ogłosiła w mediach społecznościowych, że jest gotowa na tegoroczne wakacje… w jej własnych tropikach. Może to oznaczać jedno, że tym roku Izabella Krzan ze względu na pandemię koronawirusa nie wyleci nigdzie, a cały urlop spędzi w kraju. Jeśli to prawda, to nie może dziwić, bowiem na taki wypoczynek zdecyduje się większość Polaków.

Przy tym komunikacie Izabella Krzan zamieściła, a jakżeby inaczej, odważne zdjęcie w bikini. Choć prezenterka Koła Fortuny pochwaliła się tylko górą stroju to i tak, niektórym może zrobić się gorąco. Wydaje nam się, że w domach wielu jej fanów podkręcone zostały klimatyzatory, czy włączony wyższy bieg w wentylatorach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ja juz gotowa na tegoroczne wakacje… w moich własnych tropikach 🌴 @carlorossi #tamgdzieTy

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

 

Fani są pełni podziwu urody Izabelli Krzan, a także sposobu, w jaki ją prezentuje. Można to zauważyć po wielu pozytywnych komentarzach.

„Cudownie wyglądasz”, „Pełen exotic:)”, „Bogini”, „Ojej, Bogini na swoim tronie”, „Słodka jak zawsze” – to tylko część pochlebnych opinii, które powędrowały w kierunku Izabelli Krzan.

A Wy jak spędzacie tegoroczny urlop? Też zostajecie w kraju, czy jednak ryzykujecie i wybieracie opcję zagraniczną?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here