Kuba Wojewódzki chciał być fajny, a wyszło inaczej. Nie zostawili na nim suchej nitki

0
734
Kuba Wojewódzki krytykowany z lewa i z prawa

O tym, że Kuba Wojewódzki to niezwykle kontrowersyjna postać nie trzeba nikomu powtarzać. Jego ostry, jak szkło język, wystawne życie, czy regularne towarzystwo o wiele młodszych kobiet są znane już w całej Polsce. Wojewódzki kolejny raz próbował zabrylować na Instagramie, ale aż takiej reakcji swoich fanów chyba się nie spodziewał. Nikt nie zostawił na nim, dosłownie, suchej nitki!

Kuba Wojewódzki ostro skrytykowany na Instagramie

Jak na gwiazdę takiego kalibru, Kuba Wojewódzki korzysta z zasięgów swoich mediów społecznościowych. Po co? Ano po to, żeby zbijać kokosy. Wojewódzki jak pozostałe gwiazdy jest influencerem i dość często, na jego profilu pojawiają się posty reklamowe. Tak było i tym razem. Problem jednak, że cała otoczka posta nie spodobała się jego fanom. Nie spodobała to mało powiedziane!

Kuba Wojewódzki już od jakiegoś czasu współpracuje z firmą, zajmującą się produkcją elektrycznych aparatów do wybielania zębów. Samozwańczy Król TVN postanowił więc kolejny raz zareklamować markę na Instagramie. Nie byłoby raczej w tym nic dziwnego,, bo to standardowa praktyka influcenerów, gdyby nie to, że w tle na zdjęciu znajduje się… naga kobieta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W nocy tradycyjnie błyszczę najbardziej… 💥🐰🦅 @smilesecret.pl #phonebleaching #mysecretmoment Na hasło ~ KUBA 33% zniżki ⚡

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Na Króla TVN-u spadła ostra krytyka

Co tym chciał osiągnąć Kuba Wojewódzki? Zdania fanów są podzielone. Jedni stwierdzili, że widok nagiej kobiety ma wzmacniać reakcje wokół posta, a co za tym idzie, zasięg reklamy. Drudzy zaś twierdzą, że Król TVN w ten sposób leczy swoje kompleksy. Co rusz pokazując nagie ciało kobiety, czy inne, powiedzmy to sobie szczerze, pikantne elementy, tak naprawdę „robi się” na kogoś, kim nie jest. Jaka jest prawda, tego oczywiście nie wiemy. Warto zwrócić uwagę jednak na niektóre komentarze. Jest naprawdę gorąco. Powiedzieć, że Kuba Wojewódzki dostał kilka razy pstryczka w nos, to nie powiedzieć nic.

„Te młode i nagie ciała na drugim planie to częsty motyw Pana zdjęć. Zastanawia ile w tym świadomej chęci wzbudzenia sensacji i zainteresowania wokół reklamowanego produktu, a na ile (czy w ogóle?) Pan chce coś sobie i odbiorcom udowodnić” – zastanawia się jedna z fanek Wojewódzkiego.

„Rozbieraj się – mówi Kuba w sypialni – A co tym razem reklamujemy?” – żartuje inna z osób. „Co za facet zajmuje się swoim uzębieniem, podczas gdy laska leży i czeka?” – czytając kolejne komentarze, kpin końca nie widać.

Teraz „grzeje” w Polsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here