„Gogglebox. Przed telewizorem”. Fani są wstrząśnięci wyglądem uczestnika. Naprawdę aż tak przytył?

0
Gogglebox. Przed telewizorem

Uczestnik „Gogglebox. Przed telewizorem” chwali się wakacjami z ukochaną. Fani zauważają jeden szczegół, który sprawia, że mężczyzna wygląda o wiele gorzej. Stojąc obok swojej szczupłej żony naprawdę się wyróżnia.

Program „Gogglebox. Przed telewizorem” zdobył ogromne zainteresowanie widzów. A to wszystko za sprawą często kontrowersyjnych i dowcipnych uczestników. Ich życie poza programem również jest szczegółowo śledzone i komentowane. Tym razem ogromne zainteresowanie wzbudził Dominik Abus. Mężczyzna podzielił się zdjęciem ze swoją ukochaną na którym widać, że jego ciało znacznie się zmieniło. Internauci nie mogą uwierzyć, że aż tak „urósł”.

„Gogglebox. Przed telewizorem – Dominik Abus w ogniu krytyki

Wiele osób zarzuca uczestnikowi programu, że nie dba o swoje ciało i pozwolił aby co nie co mu urosło. Konkretnie chodzi o odstający brzuch, który wcześniej nie był aż tak zauważalny. Nawet podczas oglądania „Gogglebox” aż tak nie rzucał się w oczy. Jednak zdjęciu, które upublicznił w mediach społecznościowych łatwo zauważyć zwisający brzuszek. Prawdopodobnie jest to tak zauważalne przez to, że tuż obok stoi jego piękna i szczupła małżonka.

Dominik Abus wybrał się ze swoją ukochaną na nadmorskie wakacje. Razem z nią zapozował do zdjęcia, które jest szeroko komentowane. A to wszystko za sprawą jego ciała. Iga Muszakowska prezentuje się wprost fenomenalnie – aż trudno uwierzyć, że kobieta urodziła trójkę dzieci. W przeciwieństwie do niej uczestnik „Gogglebox. Przed telewizorem” spotkał się z ogromną krytyką swojego wyglądu. Wiele osób zarzuca mu, że się „zapuścił” i urósł mu brzuch. Sugerują również, że nadszedł czas aby wziął się za siebie.

DZISIAJ GRZEJE:
Klienci sklepów Biedronka zostali wprowadzeni w błąd. Niektórzy zapłacili o wiele więcej niż powinni

Okazuje się jednak, że Dominik wcale nie przejmuje się opinią innych ludzi. Uczestnik „Gogglebox. Przed telewizorem” zaznacza, że taki brzuch ma już od dawna, ale jego ukochanej on nie przeszkadza. Ponadto, pod zdjęciem odezwała się również sama Iga mówiąc, że uwielbia odstający brzuch swojego partnera.

TYM ŻYJE POLSKA:

View this post on Instagram

♥️ @iga_iga_88

A post shared by Dominik Abou-Khadra (@dominik_abus_oficjalnie) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here