Fani zauważyli coś niepokojącego na zdjęciach, które opublikowała Natalia Siwiec. Co się z nią stało?

0
Natalia Siwiec

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się na temat aktorki, która wraz z mężem, córką oraz pasierbem zdecydowała się spędzić wakacje na Ibizie w towarzystwie rodziny Bieniuków. Jednak zdjęcia z wakacji, które pojawiły się w sieci bardzo przeraziły jej fanów. Czy rzeczywiście jest aż tak źle?

Natalia Siwiec od wielu lat brała udział w konkursach piękności. Jej wyjątkowa uroda sprawiła, że udało jej się wygrać nie jeden konkurs. Jednak największy rozgłos zyskała kiedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012” podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. To właśnie wtedy zagraniczne media nazwały ją „polską Larissą Riquelme”. Nic więc dziwnego, że kobieta może pochwalić się nienaganną sylwetką. Jednak po ostatnich zdjęciach opublikowanych w sieci internauci zaczęli się o nią poważnie martwić.

Natalia Siwiec ma problemy ze zdrowiem?

Ostatnie dni to dla Natalii prawdziwy relaks. Kobieta wraz z rodziną i przyjaciółmi spędza czas na słonecznej Ibizie. Ze względu na to, że aktorka bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i tym razem podzieliła się z fanami swoimi zdjęciami. Internauci nie mogli się napatrzeć na ciało kobiety. Natalia Siwiec jest naprawdę szczupła, a na niektórych zdjęciach można nawet zauważyć delikatnie wystające żebra. Fani z ciekawością dopytywali ile waży ich idolka.

Widok pięknego, zgrabnego ciała motywuje wiele kobiet o zmianę własnych nawyków żywieniowych oraz zachęca do ćwiczeń. Jednak część kobiet zdecydowała się wprost zapytać ile waży Natalia przy jakby nie było całkiem pokaźnym wzroście (170cm). Natalia Siwiec szybko odpowiedziała na pytanie fanek informując, że obecnie waży około 50 kilogramów. Ta wiadomość niektórych zwaliła z nóg. Część osób obawia się, że z jej zdrowiem może się dziać coś bardzo niedobrego. U niektórych właśnie takie były początki.

DZISIAJ GRZEJE:
Ewa Farna na tym zdjęciu przypomina inną gwiazdę. Zgadniesz jaką?

Wiele kobiet sądzi, że 50 kilogramów przy takim wzroście to już niedowaga i Natalia Siwiec powinna to skonsultować ze swoim lekarzem. Mimo, że obecnie jej ciało wygląda naprawdę fantastycznie, to zdrowie jest najważniejsze.

https://www.instagram.com/p/CDRPRP1JkJT/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here