Ewa Farna na tym zdjęciu przypomina inną gwiazdę. Zgadniesz jaką?

0
Ewa Farna do kogo podobna?

Pochodząca z Zaolzia Ewa Farna wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Choć w ostatnim czasie, ze względu na to, że została mamą, jest jej mniej w mediach społecznościowych, to fani nie zapominają o autorce wielu hitowych przebojów. Na opublikowanych zdjęciach z wakacji do złudzenia przypomina inną polską gwiazdę. Zgadniesz którą?

Ewa Farna na zdjęciach z wakacji przypomina, no właśnie, kogo?

Wokalistka postanowiła sobie umilić nieco napięte ostatnie dni i wybrała się na spływ Dunajcem. Tym faktem Ewa Farna pochwaliła się na Instagramie. Jak sama przyznała, w końcu odwiedziła Polskę. Skoro nie może tutaj koncertować, to chociaż w taki sposób, podczas urlopu postanowiła nacieszyć się urokami naszego kraju.

Na zamieszczonym na Insta selfie, Ewa Farna w okularach słonecznych przypomina inną polską gwiazdę. Zgadniesz po zdjęciu? Jeśli nie, to pod fotką zamieszczamy małą podpowiedź.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ja zem w Polsce byla! Jak nie na koncerty, to przynajmniej na wakacje! 👙🚣🏾‍♂️☀️ #spływdunajcem #fajniebylo #familytime

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

No i jak udało się? Oczywiście, urodzona w Trzyńcu wokalistka przypomina Annę Lewandowską, żonę Roberta. Na taki pomysł wpadli fani Ewy. Część osób twierdzi nawet, że nie zwracając uwagi na to, kto dodał zdjęcie na Insta, pomyślało, że to właśnie profil Anny Lewandowskiej.

Wśród największych hitów, z których znana jest Ewa Farna znajdują się takie przeboje, jak chociażby Cicho, Bez Łez, czy Ewakuacja, a także wiele, wiele innych piosenek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here