Wściekły atak Tuska, napisał o „skorumpowanej władzy”. Bezcenna riposta Internautów

1
Donald Tusk o skorumpowanej władzy

Zaognia się konflikt, pomiędzy środowiskiem Platformy Obywatelskiej, a Prawem i Sprawiedliwością. Co ciekawe, to opozycja wielokrotnie apelowała o zaprzestanie mowy nienawiści i brudnej gry politycznej. Jednak w ostatnim czasie, czy to Donald Tusk, czy inni politycy coraz ostrzej wypowiadają się o rządzie PiS. Internauci nie mają wątpliwości, że takiego zachowania nie można nazwać inaczej, niż hipokryzją. 

Donald Tusk znów uderza w rząd PiS

Dlaczego zachowanie Tuska nazwano hipokryzją? Otóż to nie pierwszy przedstawiciel tzw. totalnej opozycji, który oskarża PiS o polityczną korupcję, a przy tym nie wykłada na stół żadnych faktów. Co tym razem napisał Donald Tusk?

Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej ostry wpis zamieścił na swoim Twitterze. Generalnie Tusk odniósł się do zaogniającej się pandemii koronawirusa w Polsce, ale nie powstrzymał się od uszczypliwości w kierunku Prawa i Sprawiedliwości, nazywając rząd bezradnym i… skorumpowanym. Oczywiście nie napisał wprost, że o PiS chodzi, ale łącząc wszystkie fakty, nietrudno się w tym zorientować.

„Ciebie nigdy nie widziałem w maseczce”, Gruby atak na rząd Włoch i Hiszpanii”, „Polskę zostaw w spokoju”, „Jak się człowiek zna choć trochę na psychologi to wie, ze najczęściej u innych widzi to co sam w sobie ma”, „Trzeba było apelować w kampanii prezydenckiej. Wszyscy organizowali wiece, ale znaleźć na nich ludzi w maskach, albo trzymających dystans to dopiero sztuka. Przykład idzie z góry” – między innymi takimi słowami zareagowali Internauci, na to, co napisał Donald Tusk. 

1 KOMENTARZ

  1. Tusk ma rację .coraz więcej afer w PIsie ,machlojek przekrętów .Co z 13,14, co najniższą pensją dziura w kasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here