Meghan Markle w obliczu wielkiego skandalu. Zaskakujące doniesenia

0
1667
Kolejny skandal z Meghan Markle

Brytyjska rodzina królewska wciąż jest niezwykle gorącym tematem w prasie na całym świecie. Dziś przyjrzymy się amerykańskiemu tabloidowi, Vanity Fair, w którym „błyszczy” Meghan Markle. Wygląda na to, że po najnowszych rewelacjach, postać wybranki Księcia Harry’ego jeszcze bardziej podzieli Brytyjczyków. Czy właśnie na jaw wyszedł olbrzymi skandal?

Meghan Markle naprawdę to zrobiła?

W ostatnich tygodniach nie ma praktycznie dnia, aby prasa, czy to na Wyspach Brytyjskich, czy na świecie, nie rozpisywała się o Meghan Markle i Księciu Harrym. Ich przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych, a także zrzeknięcie się wszelkich funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej wciąż budzi wiele emocji. Teraz jednak atmosfera została podgrzana do granic wytrzymałości.

Wszystko za sprawą publikacji Vanity Fair. Dziennikarze amerykańskiego tabloidu dotarli do bulwersujących szczegółów zacieśniania się stosunków, pomiędzy Meghan Markle, a Księżną Kate. Zacieśnianie to jednak zbyt wielkie słowo. O ile Księżna Kate miała chcieć przyjaźni z Meghan, to ta druga, wybranka Księcia Harry’ego prezentowała zdaniem dziennikarzy fatalną postawę. Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to śmiało będziemy mogli powiedzieć o kolejnym skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Ten news wywołał jeszcze więcej emocji, niż ostatnie domysły w sprawie tego, czy Meghan Markle i Książę Harry starają się o drugie dziecko.

Co takiego napisał Vanity Fair? Katie Nicholl przyjrzała się kontaktowi Meghan z Kate i wywnioskowała, że ta druga chciała zbudować ciepłą relację. Co ciekawe, Księżna Kate miała nawet swego czasu przesłać Meghan bukiet pięknych kwiatów (nie zdradzono jednak, z jakiej okazji). Reakcja Meghan Markle była wręcz skandaliczna. Miała ona z niezadowoloną miną wypalić do Kate „kwiaty nie wystarczą”.

źródło: Vanity Fair

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here